Чому рекомендують перейти на тариф Ігровий від Київстару

Чому рекомендують перейти на тариф Ігровий від Київстару

Тариф все разом «Ігровий» від Київстар пропонує своїм клієнтам гарну можливість отримати преміумний танк Т-44 8-го рівня з повністю прокаченим екіпажем із мережевої гри “World of Tanks”. Проект стартував з 1 вересня і сьогодні стає все популярнішим. У розробці брали участь і самі видавці гри від Wargaming, тому ухил зроблений на підтримку гравців всілякими бонусами.

Що пропонує новий тариф своїм користувачам

Скористатися послугою можуть усі громадяни, незалежно від того, чи є абонентом КиївСтар або вирішили вперше підключити новий тариф. Кожен володар преміум-акаунту може набагато швидше отримувати досвід у грі, стає доступним новий вид техніки з прокаченим екіпажем на 100%. Під час реєстрації надається посилання на власний профіль. Вам необхідно лише вказати її в інтерфейсі гри. Після підтвердження всі переваги будуть доступні. Ви одразу отримуєте преміумний танк 8-го рівня Т-44. Машина відрізняється високою маневреністю, швидко переміщається на місцевості в будь-яких умовах, до того ж має гарну броню.

Переваги

Грайте та здійснюйте дзвінки безмежну кількість разів з будь-якої точки країни з новим тарифним проектом “все разом”. У підтримку включена можливість користуватися інтернетом безкоштовно на високій швидкості до 150 мБт/с, а також комплект Light Kyivstar Gо TV, щоб дивитися улюблені телепередачі. Переваги тарифу “Ігровий” очевидні:

  • абонент набуває всіх ігрових переваг, послуг мобільного зв’язку та інтернету одним комплектом;
  • пропонує дуже просте правління всіма пропозиціями;
  • оплата всіх послуг провадиться по 1 рахунку;
  • унікальний танк T44-100(P) із прокаченим екіпажем;
  • високошвидкісне підключення;
  • пропонує велику кількість можливостей для економії коштів.
T44-100

Новий тариф пропонує шанувальникам World of Tanks всі переваги прем-акаунту, а також хорошу можливість дотримуватись економії коштів до 50%. Україна-це вже третя за рахунком держава, якою було запропоновано пакет послуг для підтримки мережевих ігор. Як видно, проект заслуговує на увагу і безумовно сподобається справжнім фанатам “World of Tanks”.

Висновки

Підписка на “Ігровий” пропонує користувачеві велику кількість переваг. Вартість підключення всього 300 грн./місяць. За цю суму ви отримуєте безкоштовні дзвінки в мережі, безмежний інтернет та преміум акаунт, що надає значну перевагу у відомій грі. Також ви отримуєте підтримку і в інших проектах від Wargaming на кшталт Warships та Warplanes. Якщо ви справжній фанат гри, тариф все разом «Ігровий» вам обов’язково стане в нагоді.

Підключення та відключення

Якщо ви є абонентом Київстар, можна зателефонувати за номером 0-800-100-0-800, а оператор проінформує про подальші дії. Також підключити послугу можна онлайн через особистий кабінет на сайті. Для цього достатньо відкрити всі тарифні пропозиції від оператора, зайти до розділу “Ігровий” та підтвердити свою згоду.

Для відключення послуг необхідно зателефонувати до служби підтримки та прокоментувати свою відмову. Також можна залишити своє повідомлення на сайті Wargaming через ЦПП. Тут необхідно вказати логін, який був прив’язаний до облікового запису, вашу адресу, звідки відбувалося підключення, логін індивідуального офісу РТК та особовий рахунок від інтернету.