3 способи як розблокувати сім карту лайф
Іноді абоненти Lifecell стикаються з блокуванням сім-карти. Після цього функціональність ідентифікаційного модуля повністю обмежується. З заблокованої сімки не можна здійснювати дзвінки, розсилати СМС- та ММС-повідомлення, виходити в інтернет. Інші користувачі також не зможуть додзвонитися на неактивну сім-карту: після відповіді автоінформатора виклик автоматично відхилятиметься. Як розблокувати цю карту лайф при самоблокуванні через помилку при наборі пін-коду Лайф або заблокуватися оператором. В обох випадках допускається розблокування ідентифікаційного модуля.
Порядок дій при деактивації картки через неправильне введення пін-коду Лайф
Купуючи стартовий пакет, користувач отримує 2 коди – PIN і PUK. Вони зазначаються на пластиковій основі, до якої прикріплений чіп.
PIN необхідний для первинної активації ідентифікаційного модуля та його подальшого використання. У налаштуваннях телефону можна вимкнути функцію його обов’язкового введення, щоб отримати доступ до сім-картки.
Стандартний пін-код Лайф – 1111. Якщо абонент 3 рази вкаже неправильну цифрову комбінацію, його картку буде заблоковано. Розблокування здійснюється за допомогою пак-коду, що складається з 8 цифр. Цю комбінацію дозволяється набирати до 10 разів, після чого сімка блокується назавжди.
При втраті PUK користувачеві необхідно звернутися в одну з офіційних точок продажу Lifecell або зателефонувати в техпідтримку за номером 5433.
Мобільний оператор Лайф турбується про безпеку своїх клієнтів, тому абоненту доведеться назвати фахівцям:
- 3 номери, на які були зроблені останні дзвінки (найкраще найчастіше використовувані номери);
- залишок коштів на рахунку;
- icc номер сім картки.
Зіпсовану сімку консультанти салону можуть замінити на нову. При цьому телефонний номер залишається незмінним, але вся інформація, що зберігається на карті, буде втрачена.
Відновлення сімки після блокування оператором
Оператор обмежує доступ користувача до послуг мобільного зв’язку через:
- великого негативного балансу;
- тривалого невикористання картки (навіть за наявності грошей на рахунку);
- шахрайства та інших протиправних дій.
У разі виникнення цієї проблеми абоненту необхідно зв’язатися зі службою підтримки лайф, набравши номер 5433 (з мобільного) або 0800 20 54 33 (зі стаціонарного телефону).
Інформатори з’ясовують причину блокування та активують картку. Однак у разі шахрайства розблокування не передбачено.
Чи можна розблокувати сім-карту іншого користувача
Фахівці не здійснюють активацію сімки без надання інформації про скоєні виклики. Отже відновити чужий ідентифікаційний модуль неможливо.
Отримати вихідні дані про дзвінки іншого абонента можна у правоохоронних органах. Проте співробітники поліції роблять зазначені запити лише під час відкриття кримінальної справи. В інших випадках такі відомості не передаються стороннім особам.
Блокування сім-карти автоматично виконується після неправильного введення пін-коду Лайф. Крім того, обмежити доступ до номера може і сам мобільний оператор. Після деактивації сімки користувач може відновити її самостійно або за допомогою служби абонентської підтримки.