Тариф пільговий лайф — найдешевший пакет

Тариф пільговий лайф — найдешевший пакет

Дуже важливо залишатися із близькими людьми на зв’язку. Це не завжди вдається зробити вигідно, адже поговорити з друзями, родичами хочеться довго, і найчастіше тарифні плани пропонують не вигідні умови. Але тепер виправити цю ситуацію можна швидко, практично та дешево. Тарифний план Пільговий лайф пропонує справді вигідні умови користувачам на всій території України. Завдяки даному пакетному тарифу у вас є можливість спілкування зі зниженої оплати.

Переваги тарифу

перші два місяці умовиІснує велика кількість різних пакетних планів. Щоб зрозуміти, чому варто зупинити свій вибір саме на Пільговому, варто вивчити в чому його плюси.

  • дзвінки абонентам lifecell здійснюються в необмеженій кількості. Ви зможете спілкуватися з близькими людьми безлімітно, якщо вони підключені до даного оператора;
  • 300 МБ інтернету. Цього вистачить, щоб подивитися фільм чи спілкування з друзями;
  • 50 смс повідомлень по Україні будь-якому оператору стільникового зв’язку. Це допоможе залишатися на зв’язку та підтримувати її в різних кінцях країни;
  • вартість. Ціна даного пакета невелика. Його може дозволити собі будь-хто. При цьому якість Пільгового тарифу на ціні не позначається. Зв’язок та інтернет такий же швидкий, як і в інших пакетах того самого типу. Це вигідно для тих, хто любить спілкуватися та проводити час на просторах інтернету;
  • перші два місяці ви зможете безкоштовно отримувати послуги даного пакетного тарифу. Це означає, що вигоди у вас вдвічі більше. Спілкуйтеся без переживань за абонентську плату.

Ці та ще багато інших бонусів чекають на вас при підключенні. Тариф універсальний і підходить будь-кому, хто цінує свій час та спілкування з друзями.

Умови в таблиці

Тариф Пільговий

Умови

Абонентська плата, грн

25

Дзвінки всередині мережі

безліміт

Дзвінки на інші мережі, хв

100

Інтернет

300 Мб

Смс по Україні

50 шт

*121#

Як підключити тариф

Для підключення пільгового тарифу необхідно придбати стартовий пакет в офіційному магазині або у відділеннях Укрпошти. Купивши сімку необхідно її активувати. Її активація здійснюється, як і з будь-якою іншою сімкою. Необхідно вставити сім-карту та зателефонувати за номером 111. Купити цей пакет можна лише за 35 гривень. Ця ціна вміщує перший місяць користування послугами тарифного плану.

пенсіонер зі смартфономЯкщо ви вирішили, що тариф Пільговий лайф вам не підходить, то в такому разі ви можете відключити його. Для цього потрібно звернутися в салон зв’язку, де вам запропонують зручніший для вас тариф і допоможуть з відключенням. Також ви завжди можете звернутися до оператора зв’язку лайф, який докладно опише вам, що слід робити.

Як правильно обирати тарифний план

Вибираючи тариф необхідно враховувати не тільки свої можливості у грошовому плані, але й те, яку кількість трафіку витрачаєте зазвичай, скільки хвилин вам потрібно для здійснення дзвінків, а також необхідні повідомлення. Це все може вплинути на кінцевий вибір тарифного плану. Звичайно, Пільговий лайф має хороші характеристики, а його ціна вигідна для будь-якого жителя України.

Найновіші тарифи:

  • 4 безліміта;
  • хітмейкер;
  • лайфхак;
  • хайп.

Кожен тариф підготовлений для того, щоб користувачам було зручно та комфортно спілкуватися один з одним. Відмінна якість зв’язку та інтернету завжди допоможуть та виручать у важких ситуаціях.