Декілька порад новачкам — як дізнатися свій тариф лайф

Декілька порад новачкам — як дізнатися свій тариф лайф

З розвитком нових можливостей у планах тарифікації оператори України дуже активно стали змінювати ціни на свої послуги, розробляти нові тарифні проекти, а потім вносити до них свої поправки. Зі зміною функцій тарифного плану найчастіше змінюються їхня назва і встежити за всіма нововведеннями буває дуже важко. Якщо ви новачок і використовуєте більше однієї карти за тарифами Лайф, пропонуємо скористатися послугою визначення тарифного плану за допомогою USSD команди, щоб завжди залишатися в курсі останніх подій, але це лише один з доступних методів. Бувають ситуації, коли не вдається запровадити необхідну комбінацію. Для цього пропонуємо повний огляд різних способів як дізнатися про свій тариф лайф Україна.

Як дізнатися свій тариф по телефону

Якщо ви вирішили з’ясувати інформацію про власний смартфон або дізнатися тарифний план, достатньо натиснути *161# і натиснути клавішу виклику. Через кілька секунд на екрані з’явиться номер із назвою пристрою, а також найменування тарифу. Більшості абонентів Лайф ця безкоштовна послуга дуже знадобиться. Після відображення інформації, що цікавить її можна зберегти в пам’яті смартфону.

комбінація мій тарифний план

Не треба брати до уваги, що завжди можна зателефонувати на безкоштовний номер служби підтримки, де вас обов’язково проінформують з кожної проблеми. У деяких випадках зручніше скористатися простим дзвінком на номер 5433. Після гудка просто вислухайте пункти голосового меню автовідповідача і дійте за інструкцією. Натисніть відповідні клавіші, щоб перейти до розділу “тарифи”.

Також є мобільне меню за номер *142# і виклик, далі за підказками смс-меню вибрати розділ мій тариф.

Як з’ясувати тарифний план через інтернет

Тепер обслуговування клієнтів Лайф можливе і через інтернет на сторінці www.lifecell.ua/uk. Через свій особистий кабінет лайф у мережі можна переглянути номер та тарифний план. Попередньо вам доведеться пройти досить просту реєстрацію за допомогою власного номера з підтвердженням через СМС, де необхідно вказати спеціальний шифр. У вікні вводимо найменування свого тарифного проекту і дивимося опис.

смартфон в руках

Для активних користувачів смартфону рекомендуємо встановити мобільний додаток Лайф.

Зверніть увагу, що після придбання сім картки, на внутрішній пам’яті та в інтернеті зберігається вся необхідна інформація.

За допомогою нової програми телефон запитує інформацію в мережі на запит клієнта і виводить її на екран. Тож ви завжди будете в курсі останніх змін у тарифах.

Висновки

Як видно з наданої інформації, проблем із пошуком найменування різних тарифних планів не виникає. Сьогодні дізнатись всю важливу інформацію про ваші рахунки та назву проекту можна за допомогою простих комбінацій, а також методом дзвінка оператору. Для багатьох клієнтів спосіб пошуку через особистий кабінет в інтернеті здасться найкомфортнішим. На сайті надано безліч додаткових функцій. При необхідності, тепер ви самі можете керувати всіма пропозиціями цієї карти через інтернет, що дуже зручно.