Налаштування інтернету Лайф: як отримати конфігурації максимально швидко

Налаштування інтернету Лайф: як отримати конфігурації максимально швидко

При підключенні нового гаджета до сім-карти або переходу зі звичайного WAP протоколу на 3G або 4G технологію, клієнту потрібно запросити правильні конфігурації стільникового зв’язку для коректного надання послуг. На щастя, отримати налаштування інтернету Лайф легко можна за допомогою системи смс-самообслуговування або програми «Мій lifecell». Як це зробити, читайте у статті.

Навіщо потрібно налаштовувати Інтернет під оператора?

Налаштування інтернету – це базова інформація про точку підключення телефону до мобільної мережі. Якщо вказати неправильні конфігурації для виходу в Інтернет, використання цієї послуги буде неможливим. Оскільки розумні гаджети вміють самостійно вказувати параметри, витягуючи дані з смс від оператора, меню налаштувань інтернету часто приховано від ручних правок.

Налаштування інетуНайголовнішою інформацією в налаштуваннях мережі від Лайф є ім’я профілю (потрібно вписати Lifecell Internet) і точка доступу або APN (там має стояти Internet). Для більшості моделей телефонів достатньо заповнити ці пункти, щоб мати якісний доступ до мережі.

Як отримати налаштування в lifecell

Оператор мобільного зв’язку Лайф максимально спростив налаштування послуги Інтернету для своїх клієнтів. При першому підключенні sim-картки до телефону на номер автоматично надходять потрібні конфігурації, а користувачеві потрібно лише зберегти їх. Але якщо щось пішло не так і інтернету все одно немає, можна зробити запит на відправку даних вручну.

смартфон в рукахЗробити це найпростіше за допомогою системи безкоштовного смс-управління. Комбінація *123*6# відкриє на екрані меню з кількох пунктів:

  • інтернет з телефону чи планшета;
  • інтернет з комп’ютера (якщо мобільний використовується як роутер);
  • ММС-налаштування.

Після вибору потрібного пункту та надсилання запиту до системи клієнт отримає повідомлення від оператора. Після цього телефон сам переведе внутрішні налаштування на потрібний режим.

Ці настройки також можна відстежити у програмі мій лайфсел від оператора. Для цього потрібно завантажити програму, залогінитись, використовуючи отриманий супер-пароль, та перейти в розділ профіль. У вкладці “Інтернет” потрібно буде натиснути кнопку “Інформація про лінію”.

Таким чином, налаштування послуги Інтернету від Лайф займе всього кілька хвилин часу клієнта. Після збереження настройок та перезавантаження телефону можна виходити в мережу завдяки високошвидкісній 4G або 3G+ технології від цього оператора.

Використання без налаштувань

Завдяки послузі «Інтернет без налаштувань» абонентам не потрібно робити у смартфоні жодних налаштувань. З будь-якими налаштуваннями або навіть без них буде доступним інтернет.

Послуга надається всім абонентам мережі lifecell за замовчунням та є безкоштовною, оплата буде за трафік згідно з умовами тарифного плану.

Послугою можна керувати за допомогою комбінації *123*30# та кнопки виклику.