Інтернет 4.5G від Лайфселл в кожен дім!!

Стандарт 4,5G LTE можна розглядати як еволюційний крок від технології 4G до 5G. Це тип мереж із гігабітними швидкостями. Для забезпечення такої роздачі інтернету в мережі будь-якого оператора повинні зійтися кілька складових – агрегації частот, багатоантенна система MIMO і тип модуляційно-кодуючих схем.

Ці зірки зійшлися у мережі оператора телекомунікаційного зв’язку Lifecell, який працює на території України з 2016 року.

Хто може мати швидкісний інтернет 4,5G LTE

Хотілося б відповісти – все, але це буде неправда. Інша річ, що всі хотіли б його мати, а для цього потрібно:

  1. Жити в регіоні, де є покриття 4,5G/LTE, щоб дізнатися, як справи з вашим регіоном, треба зв’язатися з оператором lifecell і отримати консультацію, тому що карта покриття не дає точної інформації про ваш регіон.
  2. Якщо покриття є, то вам необхідно обзавестися пристроєм, який здатний прийняти інтернет на даній швидкості, це може бути смартфон, який приймає 4G/LTE, бажано мати смартфон, що має можливість прийняти 4,5G/LTE. Тоді зможете насолодиться високошвидкісним інтернетом зможете повною мірою.
  3. Вам знадобиться SIM-карта з підтримкою 4G/LTE (USIM).
  4. Якщо ви вже є абонентом мережі lifecell, то вам можна на офіційному сайті (https://4g.lifecell.ua/) ввести свій номер телефону та перевірити, чи можете скористатится високошвидкісним інтернетом.

Навіть якщо є покриття 4,5 G, швидкість інтернету може безпосередньо залежати від рельєфу місцевості, від забудови і завантаженості станції передачі швидкісного інтернету.

Переваги швидкісного інтернету 4,5G

Будь-яка інноваційна система в галузі ІТ-технологій підносить у наше життя більше інформації та комфорту:

  • насамперед, це збільшення швидкості передачі даних – у 5 разів у порівнянні із широкосмуговим інтернетом 3G;
  • це одночасний прийом та передача даних за рахунок багатоантеної системи, що збільшує швидкість роботи мережі в цілому на 44% порівняно з 4G;
  • мережа 4,5G стимулює розвиток та впровадження хмарних сервісів, доповненої реальності та відеоконтенту надвисокої чіткості.

Комерційне використання 4,5G було вперше запущено у 2015 році, як тестовий проект у Кореї, Сінгапурі та Австралії. Не минуло й 6 років, як його запроваджено і в Україні, завдяки інноваціям телекомунікаційної компанії lifecell.