Тариф ХендМейд лайф

Тариф ХендМейд лайф – особливості та переваги

Порівняно недавно компанія lifecell випустила новий тарифний план “ХЕНДМЕЙД” аналог зроби сам. Це воістину прогресивний тариф, що надає своїм клієнтам можливість самостійно вибирати всі умови, але все по порядку.

Особливості тарифу ХЕНДМЕЙД Лайф

HandMade

Практично всі оператори надають абонентам одного плану рівні умови та платню, але хтось намовляє за місяць п’ять хвилин, а в інтернеті витрачатиме 30 гб. Інші ж навпаки, багато спілкуються телефоном, але в просторах всесвітньої павутини не зависають. Відмінною особливістю тарифного плану, що розглядається, є можливість самостійно підбирати найбільш оптимальні умови користування.

Відтепер клієнт зможе самостійно встановлювати потрібний обсяг хвилин, інтернет трафіку та кількість смс повідомлень. Крім того, можна забирати непотрібні або додавати необхідні послуги. Завдяки згаданим можливостям, користувач більш оптимально витрачатиме свої кошти, адже платити потрібно тільки за хвилини або послуги зв’язку, що використовуються.

Два орієнтовні напрямки для вибору послуг та обсягу хвилин

логотип тарифу хендмейд

Всі регулювання об’єму хвилин і трафіку, сортування послуг по потребі-непотрібності можна зробити на сайті в особистому кабінеті. Пересуваючи повзунки до потрібного варіанту, за одну хвилину створите ідеальний тариф. Сконструювати тариф можна двох варіантів: “Безліміт на Лайфселл” та “Інші мережі та Лайфселл”.

Найбільш бюджетний варіант – безліміт лише у лайфі 65 гривень на 4 тижні. Максимальний обсяг 394 грн.

  • безлім у мережі;
  • 1000 хвилин на інші мережі;
  • більше 20 Гб інтернету;
  • вседоступні послуги.

Основна відмінність їх полягає в тому, що перший більше орієнтований на спілкування в мережі Lifecell, тобто більше підійде для абонентів, що контактують з клієнтами цього ж оператора. При виборі другого всі послуги та умови користування будуть підібрані для вигідного спілкування не тільки з абонентами Лайфселл, але з користувачами інших компаній. Ну і на основі даних пріоритетів, вам буде надано можливість підібрати доступні умови, які вам корисні.

Переваги тарифу “Зроби сам”

калькулятор тарифного плану

Користувачі тарифу встигли виділити такі основні переваги:

  • Можливість швидкого переходу з інших тарифних планів Lifecell.
  • Вигідні ціни, оптимальні умови спілкування.
  • Хороше покриття, без перебоїв у мережі, діє на всій території України.
  • Об’єм інтернет трафіку, що максимально надається, досягає 10 Гб.
  • Користуючись соціальними мережами, ви не витрачатимете трафік.

Як підключити тариф ХендМейд

Щоб встановити пакет на свій номер, можна піти двома шляхами. Перший полягає у переході на офіційний сайт та надсиланні звідти заявки на підключення. Відкриваєте сторінку заповнення заявного бланка, далі вказуєте номер телефону та натискаєте “Змінити“. На номер тим часом, надійде смс повідомлення з кодом, який необхідно ввести в спеціальне віконце. Один нюанс – на вашому рахунку повинна бути сума, яка спишеться за переключення.

Другий варіант передбачає використання програми “Мій лайфсел”. Алгоритм дій практично такий самий, як і в першому випадку.

Підводячи підсумок

Тариф ХЕНДМЕЙД Лайф від Lifecell підійде практично всім. Надаючи унікальну можливість самостійного підбору необхідних послуг та обсягу хвилин, він дозволяє своїм клієнтам не переплачувати за послуги, що не використовуються. Виходячи з таким умов можна з упевненістю заявити, що даний тариф є одним із найбільш оптимальних варіантів для абонентів Лайфселл.