Тариф Жара Go Lifecell: вартість пакета, де придбати

Тариф Жара Go Lifecell: вартість пакета, де придбати

Купівля стартового пакета від одного з провідних мобільних операторів Lifecell завжди вигідне придбання. Мобільний оператор Lifecell пропонує своїм постійним користувачам зручний та доступний тариф Жара Go з щомісячним поповненням та зв’язком рівня 3G/4G.

Основні умови тарифу Жара Go Lifecell

Це стартовий пакет від мобільного оператора Lifecell з початковою вартістю 110 грн. Вартість кожного наступного пакету послуг, що підключається щомісяця після поповнення рахунку, складе 90 грн. При цьому протягом перших чотирьох тижнів користування пакетом можна здійснити не менше 100 хвилин дзвінків.

Друга перевага пакету тарифного плану – 500 хвилин на усі українські номери. Такий обсяг часу для вихідних дзвінків дуже вигідний тим, кому доводиться регулярно дзвонити абонентам інших мобільних операторів. Крім того, за умовами тарифного пакету для Facebook, Twitter, Instagram встановлено безліміт.

І, нарешті, третя перевага – 15 Гб мобільного Інтернету. За кожні 100 хвилин вхідних дзвінків користувачу нараховуються додаткові 5 Гб.

Таблиця

Тариф Жара GO

Умови

Абонентська плата, грн

110

Дзвінки всередині мережі та на всі інші українські номери (у тому числі міські)

500 хв

Інтернет

15 Гб

+5 ГБ за кожні 100 хв вхідних дзвінків від абонентів інших мереж

Facebook, Instagram, Twitter, Facebook Messenger

безліміт

*235#

Додаткові переваги

До додаткових плюсів одного з найзручніших тарифів Lifecell належать бонусні гігабайти за користування програмою BIP через функціонал BIP OUT. Це дзвінки з брендового lifecell месенджера BIP навіть абонентам, у яких він не встановлений.

логотип тарифного плану

За умовами Жара Go за кожні 30 хвилин вихідних з BIP OUT нараховується 1 Гб мобільного інтернету.

Окрім того, абонент може використовувати 50 Гб віртуального диска lifebox для файлів – фото, документів, музики, відео. Перед використанням ресурсів віртуального диска необхідно підключити (активувати) послугу lifebox.

Підключити тариф

  1. Купити стартовий пакет із цим тарифним планом.
  2. Перейти з іншого пакета, набравши комбінацію *735# і кнопку виклику.
  3. Зателефонувавши на номер оператора лайф 5433.
  4. Через мобільне меню *141# або систему мій лайф.
  5. Звернутися до центру обслуговування абонентів лайфсел до консультанта.

Відмінності тарифного плану

абонент лайфселл

Спека Go відрізняється від тарифу зі схожою назвою Інтернет Жара вартістю та кількістю нарахованих гігабайт мобільного Інтернету. Незважаючи на те, що вартість Жара Go Lifecell вища, абоненти виграють за рахунок знижок та бонусних гігабайт. Користувачам мобільного пакету Жара Go вигідно дзвонити та приймати вхідні дзвінки.

Більше того, студенти lifecell Campus одержують 10% знижки на оплату мобільного зв’язку. Campus – це студентський клуб, що надає безліч привілеїв при оплаті Інтернету, навчання, розваг, покупок у магазинах. Для участі у програмі необхідно зареєструватись на lifecell.ua.

Програма лояльності Fishka доступна для всіх категорій абонентів, які мають дисконтні картки Fishka. Для придбання дисконтної картки, нарахування балів та повернення 5% витрат на мобільний зв’язок необхідно зареєструватись у програмі лояльності та вказати номер телефону, придбаний у тарифному плані.

Після реєстрації у програмі лояльності Fishka користувачі тарифного пакету Жара Go Lifecell отримують щомісяця 5% витрат на оплату мобільного зв’язку. Кошти перераховуються на рахунок власника дисконтної картки у вигляді бонусних балів для зниження вартості товарів, послуг там, де підключено програму лояльності Fishka.