Тариф Смарт Сім

Тариф Смарт Сім’я від мобільного оператора Lifecell

Витрати на зв’язок щомісяця з’їдають частину нашого сімейного бюджету. Більше того, деякі послуги не використовуються повністю та просто згоряють. Бажаєте оптимізувати витрати на зв’язок у вашій родині? Тоді вам підійде тарифний план «Смарт Сім’я» від оператора Lifecell – це сучасний тарифний план, який чудово впишеться у ваше повсякденне життя. Ви не тільки оптимізуєте витрати, але й зможете контролювати використання мобільних послуг членами вашої родини. Гнучкі налаштування всередині тарифного плану зроблять тариф Смарт Сім’я важливою частиною вашого спілкування. Важливою перевагою є чудова якість зв’язку та досить висока швидкість інтернету. До речі, до групи «Смарт сім’я» можуть поєднатися не лише рідні, а також друзі, колеги чи сусіди.

Особливості тарифного плану

«Смарт сім’я» дозволяє оптимізувати витрати на зв’язок та контролювати тривалість дзвінків та витрачені гігабайти членами групи. Окрім того, можна визначити ліміти на загальні послуги.

логотип тарифу

Об’єднавши усю сім’ю до групи, батьки зможуть контролювати використання мобільних послуг дітьми. Також, ви запобігаєте ситуації, коли дитина або літній член сім’ї залишився без зв’язку.

Головний абонент може обмежити використання певних послуг для дітей, особливо це є актуальним протягом навчального року. До речі, обмеження також легко знімаються, як і встановлюються, що може стати ефективним інструментом заохочення для батьків.

Характеристики «Смарт сім’ї» у цифрах

На вибір абонента представлено три тарифні плани: S, M та L. Кількість членів сім’ї по кожному пакету – максимум 5 осіб. Кожен пакет передбачає безлімітні дзвінки всередині мережі та безкоштовне користування месенджером BiP.

сім'я зі смартфонами

Найекономніший – «Смарт S»: включає 15 гб інтернет-трафіку доступного для всіх підключених користувачів і немає безліміту на соціальні мережі, 400 хвилин безкоштовних дзвінків на мережі інших операторів стільникового зв’язку та 500 смс усередині мережі. Вартість його 199 гривень за 4 тижні.

Середній – «Смарт М»: 20 гб інтернет-трафіку доступного для всіх підключених користувачів плюс безліміт на популярні соцмережі, 600 хвилин безкоштовних дзвінків на мережі інших операторів стільникового зв’язку та 1000 смс усередині мережі. Вартість його 279 гривень за 4 тижні.

Найбільший пакет – «Смарт L»: 30 гб інтернет-трафіку доступного для всіх підключених користувачів плюс безліміт на популярні соцмережі, 1200 хвилин безкоштовних дзвінків на мережі інших операторів стільникового зв’язку та 1500 смс усередині мережі. Вартість його 379 гривень за 4 тижні.

Порядок підключення

Учасниками Смарт сім’ї можуть стати будь-які абоненти оператора Lifecell. Запрошення підключити тариф здійснюється за допомогою команди *250# виклик.

Після цього запрошені абоненти повинні підтвердити свою згоду вступити до групи за допомогою смс-повідомлення. Абонентська плата списується кожні 4 тижні з рахунку абонента-ініціатора. Важливо, що навіть при перевищенні ліміту кимось із членів сім’ї він не залишається зовсім без зв’язку, проте наступні хвилини розмов, смс та інтернет-трафік понад ліміт оплачується вже з його особистого рахунку.