5 можливих способів зв

5 можливих способів зв’язку з живим оператором Лайф

Колл центр мобільного оператора Лайф має не лише надавати клієнтам важливу інформацію, а й вирішувати питання, пов’язані з якістю зв’язку. У разі виникнення проблемних ситуацій абонентам краще зв’язуватися з живим консультантом лайф, адже він допомагає набагато швидше, ніж автовідповідач. Проте додзвонитися до працівника кол-центру дуже складно. Часто користувачам доводиться багаторазово прослуховувати автоінформатора, оскільки вони не можуть знайти потрібний розділ у голосовому меню.

Дзвінок на короткий номер 5433 з смартфона

Щоб зателефонувати оператору Лайф з мобільного, слід набрати 5433. Цей номер використовується як для абонентів на контрактній основі, так і для користувачів із передплаченою формою зв’язку. Після вітання, хто дзвонить, пропонується вибрати один з пунктів IVR:

  • інформація за номером, станом телефонного балансу, чинним тарифним планом (1);
  • інтернет-послуги (2);
  • роумінг і міжнародний зв’язок (3);
  • заміна тарифного пакета (4);
  • операції з сім-картою, допомога служби техпідтримки (5);
  • поповнення мобільного рахунку платіжною карткою (6);
  • опція “Додаткові гроші” (7).

Потрібний розділ знаходиться під кнопкою “5”. Після його вибору відкривається додаткове підменю, що складається із 6 пунктів. Тут необхідно натиснути на «3» (відключення рекламних повідомлень), а потім – на «0» (звернутися до представника компанії Life).

Перед з’єднанням з консультантом система запропонує користувачеві взяти участь в опитуванні після розмови. Для згоди необхідно натиснути “1”, для відмови – “0”.

Швидкість отримання відповіді залежить від завантаженості операторів. Якщо всі працівники будуть зайняті, очікування зв’язку триватиме приблизно 5-10 хвилин.

Як ще можна зв’язатися з оператором Лайф


Іноді абоненту потрібна термінова допомога, але мобільний телефон втрачений або зламаний. В цьому випадку виникає питання: як додзвонитися оператору Лайф зі стаціонарного номера. Для дзвінків із міського телефону існує гаряча лінія 0-800-20-54-33.

Дзвінки на номер 0800 є безкоштовним!

Для користувачів, що знаходяться в роумінгу, призначені такі номери оператора Лайф: +38044-233-63-63 та +38063-543-31-11. Виклик на ці номери безкоштовний для абонентів Lifecell, а для дзвінків з інших операторів мобільного зв’язку оплачується відповідно до їх тарифікації.

Альтернативні засоби отримання допомоги консультантів Лайф

Часто абоненти замислюються, як швидко зв’язатися з оператором Лайф, адже при дзвінку доводиться вислуховувати безліч непотрібної інформації, а потім чекати відповіді спеціаліста. Задати свої питання консультанту можна в онлайн-чаті на службовому сайті компанії. Для цього потріьно:

  1. Натиснути на відповідний значок, розташований у нижній частині веб-сторінки.
  2. У вікні вказати ім’я, E-mail, мобільний номер і написати своє питання.
  3. Натисніть на клавішу «Почати розмову».

Крім цього, користувачі можуть звернутися до одного з пунктів продажу компанії. Фахівці, які працюють у цих центрах, надають відомості по мобільному номеру, допомагають перейти на більш вигідний тариф, блокують або видають нову сімку і т.д.

Для зв’язку з оператором Лайф є багато способів. Користувачі можуть поспілкуватися з інформатором не тільки в телефонному режимі, а й у мобільному чаті . У будь-якому із зазначених випадків їм буде надано кваліфіковану допомогу від представника компанії.