5 способів переходу з тарифу Lifecell

5 способів переходу з тарифу Lifecell

Вибір способу зміни тарифу lifecell залежить від вашої переваги та потреб, як кажуть “по-старому” або від швидкості інтернету. Має значення якість телефону і бажання йти кудись, або просто набрати цифри, якщо вже визначилися з відповідним пакетом послуг.

5 способів переходу на тарифи Life:

логотип смартфон

  1. Зателефонувати оператору на номер 5433. З головного меню вибрати зміну тарифного плану. На випадок, якщо не потрібно буде поговорити з оператором. Для цього натискаємо цифру 5, потім 3, 0. Оператор відповість через деякий час.
  2. Змінити тарифний план можна через команду *110# і натиснувши кнопку виклику. Або *142# з аналогічними діями після виходу меню на екран.
  3. Через USSD номери. Набираємо комбінацію на IVR 909. Натискаємо дзвінок. Вибираємо мову та переходимо на один із запропонованих у списку тарифів.
  4. В онлайн чатах або на Фейсбуку. Заводимося профілем на сайті “мій лайф”, тобто проходимо нескладну реєстрацію. У ньому ви зможете подзвонити онлайн оператору та самостійно відредагувати свої послуги на тарифі. Відповідають протягом 1 хвилини на відміну від звичайного дзвінка з телефону.
  5. У салонах мобільного зв’язку life зверніться до консультантів за допомогою. Це саме той спосіб, який називається “по-старому”.

Вибір тарифу

чоловік з телефономДля початку потрібно підібрати на який з Life розцінок хочете перейти. За запитом поділяємо:

  • дзвінки за кордон (Міжнародний лайф);
  • безлімітний інтернет (Все включено, Онлайн);
  • пакет SMS, хвилин (Комунікатор, Супер Лайф);
  • всього трохи, головне недорого (Знову Дешевше, Божевільний День, Максимум без поповнень, Класичний);
  • для тимчасового користування (турист).

Тарифи “business life”, “Все включено 29 (+)” з абонентською платою містять все перераховане вище з деякою різницею на ваш вибір.

Міняти тарифи легко

Змінити тарифний план lifecell виявилося не так і складно. А для тих, хто не знайшов потрібного пакету послуг, є фішка для створення власного через конструктор в life “Зроби сам”, або його новий аналог тариф хендмейд.

Все просто після виконання заявки зніметься потрібна сума та надійде смс про термін дії нового тарифного плану.