Тариф 4 безліміти лайф за 40 — новий виток тарифних пакетів

Тариф 4 безліміти лайф за 40 — новий виток тарифних пакетів

Тариф 4 безліміти лайфсел підійде всім любителям побалакати і спілкуватися в мережі. До основних переваг можна одразу віднести низьку абонплату у тарифному плані – 40 гривень. Читайте як підключити та описи пакета.

Умови тарифу 4 безліміта

Оператор лайфсел зробив все, що буде влаштовувати кожного абонента мережі. Тут містяться найважливіші пакети послуг для користувачів – можливість спілкуватися в інтернеті та телефонних дзвінках. За 40 гривень на 4 тижні абонент отримає:

  • безліміт усередині мережі лайфсел;
  • дзвінки на інші мережі 30 хвилин;
  • інтернет 100 мегабайт на день;
  • можливість безлімітно дивитися відео на популярних сервісах компанії – YouTube, Megogo, OLL.TV, DIVAN.TV, 1+1 video, Trinity, YouTV. Щоправда, після використання перших 10 ГБ інтернет-трафіку швидкість доступу до зазначених ресурсів зменшиться до 128 Кбіт/с, але без обмеження обсягу даних;
    безлімітний доступ до мережі фейсбук;
  • основний бонус доступ до месенджерів без обмежень – Viber, Skype, WhatsApp, Facebook Messenger, BiP та Telegram – виключення відео-дзвінки.

За низьку ціну це справді дуже дешева пропозиція. Є ще додаткові переваги тарифного плану:

Якщо використовувати весь пакет, можна замовити новий пакет до закінчення періоду, набравши комбінацію *700# і виклик.

Також у бонус йде мелоринг, який буде автоматично тривати за 5 грн на 30 днів. Якщо знадобиться, можна вимкнути мелоринг лайф. Пакет діє біля всієї країни.

Умови в таблиці

Тариф 4 безліміта

Умови

Абонентська плата, грн

40

Дзвінки всередині мережі

безліміт

Дзвінки на інші мережі, хв

30

Інтернет

100 мб/день

Відео контент, мессенджери

безліміт

*121#

Як підключити тарифний план

Тариф 4 безліміти новий та доступ для активації для нових абонентів та існуючих. Для нових абонентів достатньо купити та активувати новий стартовий пакет з 29.03.2019 та поповнити рахунок. Для існуючих абонентів перехід буде доступний з 5 квітня – вартість заміни тарифу лайфсел складатиме 100 гривень.

Після заявок на зміну надходить смс про виконання заявки. Всі інші умови для дзвінків закордон та у роумінгу стандартні.

Висновок

Якщо шукати аналоги, тоді варто звернути увагу на тариф пільговий або особливий. На інших операторах України подібних пропозицій з такою вигідною ціною на даний момент немає. Тому активуючи пакет за 40 гривень, користувач лайфсел буде задоволений однозначно.