Тарифний план Зроби сам чи лайф-конструктор у житті

Тарифний план Зроби сам чи лайф-конструктор у житті

Мобільний оператор Lifecell постійно радує українців новими цікавими тарифними та пропозиціями. Наразі він пропонує справжній лайф конструктор – тариф «Зроби сам» Українською мовою звучить як «Зроби сам». Цей тариф дає можливість вибрати відповідні для себе умови за цілком розумною ціною.

Огляд пакетів

Кожному клієнту потрібний свій набір послуг. Одному достатньо телефонних дзвінків та СМС, інший не уявляє собі телефону без Інтернету та соціальних мереж.

Суть пропозиції компанії Лайфсел дуже проста: кожен користувач може сам управляти своїм тарифним планом. Згідно з відгуками абонентів, найзручнішими та найвигіднішими є:

  • Безліміт на Lifecell. Його вартість 35 гривень на місяць. Зручно для клієнтів, яким достатньо телефонного спілкування всередині мережі.
  • Для любителів Інтернету та соцмереж – безліміт всередині мережі та 10 Гб трафіку щомісяця. Вартість такого пакету – 100 гривень на місяць.
  • Максимум інших мобільних операторів. Це той же безлім у мережі та 1000 хвилин на місяць на решту українських операторів. Ціна – 150 гривень на місяць.

У будь-якому варіанті можна активувати СМС у кількості від 50 до 250 штук. Окремо підключається безлімітне спілкування у Фейсбуці.

Тариф діє протягом місяця. Якщо захочете змінити умови за цей час, абонентська плата повернута не буде. Гроші з рахунку списуються автоматично. Якщо на рахунку недостатньо коштів, під час здійснення дзвінка знімається 3 гривні. Натомість клієнт отримує безліміт у мережі на 24 години.

  • Найменший пакет це 100 хвилин і 4 ГБ, як каже нам Лайф, ми на ньому заощадимо цілих 25 гривень і обійдеться він нам у 100 грн.
  • Максимальний пакет же обійдеться дорожче, до нього увійде 500 хвилин, 20 гб інтернету та безлімітні фейсбук, ватсап, вайбер і телеграм. І коштуватиме він нам 275 гривень за 4 тижні.
  • Якщо вам потрібен лише пакет для дзвінків усередині мережі лайф, то можете підключити безліміт всередині мережі за 25 гривень, а решту відключити зовсім.

До речі, на тарифі обчислення часу триває не місяцями, а тижнями. Ви сплачуєте абонентську плату за 28 календарних днів.

Переходимо на тарифний план

логотип пакетуТариф “Зроби сам” можна отримати як новим абонентам, які ще не мають сім-карту лайф, так і дійовим особам.

Способи переходу на тариф:

  • Змінити через особистий кабінет на сайті компанії;
  • Через додаток “Мій лайфсел” з мобільного телефону;
  • Купити сім-карту з чинним тарифом.

Інструкція як перейти через систему мій лайф:

Через заявку на веб-сайті оператора. Заходьте на офіційний сайт, у графі “Тарифи” знаходите “Зроби сам”. Натискаєте на підключення та вказуєте свій номер телефону. На номер надходить код, який потрібно ввести у віконце. І тариф уже змінено. При цьому необхідно наперід перевірити наявність на рахунку необхідної суми грошей.

Залежно від обраного методу вам надійде смс-повідомлення. На балансі повинна бути необхідна для підключення сумма, а якщо зрозумієте, що обсягу пакетів занадто багато, або навпаки, недостатньо, то раз на добу можете замінити пакети.

Відгуки про використання тарифного плану “Зроби сам”

Багато користувачів тарифного плану відзначили зручність конструктора. Вигода в багатьох випадках велика і змушує задуматися про те, щоб перевести на нього всю родину. Однак, як написали деякі користувачі на форумах, на певних пакетах вигідними виявилися інші оператори. Найвигіднішим виявився максимальний пакет.

Використовувати цей план-конструктор чи ні, вирішуйте самі. Але якщо використовуєте активно мобільний зв’язок та інтернет, то вам варто спробувати та порівняти.