Проста заміна сім карти лайф — інструкція

Проста заміна сім карти лайф — інструкція

Нерідко можна потрапити у ситуацію, коли потрібно поміняти сім-карту. Це може відбуватися з багатьох причин. Втрата телефону або його заміна. Щоб не доводилося постійно змінювати номер, сповіщати про це всіх друзів та знайомих оператори зв’язку допомагають відновити сім карту лайф, щоб зберегти зручність використання свого телефону.

Переваги відновлення

вигляд сім картиБагато хто досі сумнівається в тому, чи варто відновлювати карту, адже іноді здається, що найкращим рішенням може бути просто купити нову. Насправді є низка причин, які мають зупинити від цього рішення покупців.

 • Економія коштів та часу. Так, насправді набагато менше витрат буде використано при відновленні, аніж при купівлі нової. Ви матимете невелику грошову витрату (25 грн), яка не змусить про себе шкодувати. Ваш номер буде відновлено.
 • Простота та зручність. Вам всього лише необхідно відвідати салон стільникового зв’язку, щоб отримати нову сім карту зі старим номером. Ще ніколи відновити номер лайф не було так просто, як зараз. Зателефонуйте оператору лайф, розкажіть про проблему. Досвідчений менеджер завжди підкаже подальші кроки. Ви завжди зможете звернутися в сервіс для того, щоб змінити номер, але якщо ви цього не бажаєте, то звертайтеся в салон.
 • Комфорт. Вам не доведеться потрапляти у незручні ситуації, не попередивши когось про зміну свого номера. Також не доведеться його запам’ятовувати. Писати друзям, підключатися до месенджерів і соціальних мереж буде так само просто, як і раніше.

Як варіант доступна нова послуга – повторне використання неактивної SIM-лайф.

Відновлення номера

дівчина операторБувають і сумні ситуації, ваш мобільний телефон могли вкрасти або ви його втратили, можливо сім-карта випала десь у метро і т.д. Не варто засмучуватись, для таких ситуацій теж все передбачено. Це досить проста операція.

Для не контрактних абонентів:

 1. Зверніться до магазину Лайф.
 2. Потрібно вказати номер телефону та дані за номером для визначення вас як власника.
 3. Поповнити номер – кошти за відновлення знімуться з рахунку.
 4. Отримайте нову сім карту.

Для контракту:

 1. Необхідно прийти в салон зв’язку та пояснити свою ситуацію.
 2. Ваша карта буде заблокована, якщо телефон був викрадений.
 3. Далі буде процес відновлення сім-карти. Вам необхідно мати при собі посвідчення особи.
 4. Цей етап може зайняти кілька днів. Дочекайтеся поки вам повідомлять про те, що все готове.

Корисні поради

міні і звичайна сімкаВтрачати телефон, сім-карту не приємно, але якщо це трапилося, варто скористатися кількома порадами для того, щоб ваші персональні дані не зазнали загрози.

 • Відразу зверніться до оператора зв’язку. Оператор скаже наступні дії.
 • Поясніть свою ситуацію у подробицях. Так менеджер зможе зрозуміти суть усієї ситуації.
 • Не зберігайте особисті дані лише на телефоні. Це може піддати загрозі не тільки вас, а й близьких людей.
 • Повідомте родичам, друзям про те, що ваш номер міг бути вкрадений, тому найближчим часом ви можете бути недоступними. Попередьте, що будь-які повідомлення, що надходять з вашого номера не від вас.
 • Стережіться шахраїв. Якщо до вашого номеру було підключено програму онлайн-оплати, то варто зателефонувати до банку.

Відновити сім карту лайф можна в будь-якому сервісному центрі. Це є безпечним способом, тому що в такому разі попередня блокується, а ваш номер залишається за вас.