Тариф Просто Лайф

Тариф Просто Лайф

У двадцять першому столітті без мобільного телефону та зв’язку нікуди. Щодня мільярди людей спілкуються телефоном і обмінюються різною інформацією. У виборі тарифного плану слід бути особливо уважним. Часто компанії намагаються підсунути «кота в мішку» під виглядом «найвигіднішого тарифу у світі». Потрібно уважно вивчати всі дані, щоб не потрапити у пастку несумлінних операторів. У свою чергу, ми можемо порадити вас простий, але вигідний тариф «Просто Лайф» від оператора мобільного зв’язку в Україні lifecell.

Тарифний план «Просто Лайф»

Цей тариф є особливо вигідним для людей, яким не важливий мобільний Інтернет та інші новомодні штуки. Абонент отримує:

 • один гігабайт інтернету. На додаток, ви отримуєте можливість зробити зі свого телефону модем, тобто роздавати інтернет іншим користувачам;
 • 250 хвилин на всі українські мобільні номери, включаючи Lifecell. Після використання отримуєте безлімітні дзвінки для вашого оператора;
 • спеціальна вартість для зареєстрованих чи персоніфікованих абонентів, скористалися перенесенням номера;
 • знижка у 10 відсотків для студентів lifecell Campus.

Вартість тарифного плану варіюється. Його вартість дорівнює сімдесяти гривням за 4 тижні. Однак, якщо ви зареєстровані як користувач даного стільникового зв’язку, то для вас сума складе шістдесят гривень. Для тих, хто переносив номер з іншого оператора, це більш ніж вигідно –  40 гривень за чотири тижні. На день виходить сума о 1.43 гривні. Незважаючи на різну вартість, тарифний план – один із найбюджетніших.

Таблиця умов тарифа

Тариф Просто лайф

Условия

Абонентська плата, грн

40

Дзвінки всередині мережі і на інші українські номери (також на стаціонарні)

250 хв

Інтернет

1 Гб

*235#

Умови тарифного плана

Щоб стати власником тарифу «Просто Лайф» від lifecell, вам необхідно придбати стартовий пакет у магазинах оператора. Також, щоб підключитись, ви можете купити тариф «Універсальний». Щоб уникнути походу до центру, можете здійснити покупку в інтернет-магазині.

логотип тарифного планаДалі потрібно активувати свою SIM-картку. Для цього достатньо зателефонувати на будь-який український номер або завітати на сторінку в Інтернеті.

Підключити тариф можна трьома способами:

 • через особистий кабінет на сайті оператора мобільного зв’язку;
 • через спеціальний код *141#
 • через дзвінок на гарячу лінію 5433. Дзвінки по Україні безкоштовні.

Бувають ситуації, коли потрібно перенести свій номер з іншого оператора на новий. У такому разі потрібно спочатку переконатися в тому, що номер належить саме вам. Далі подати заявку на перенесення номера через сайт оператора або у фізичному центрі. Після підтвердження процедури потрібно забрати нову SIM карту в магазині lifecell. Далі слідує активація, ідентична тій, яку ми описували вище. Про успішне перенесення номера вас повідомить SMS-повідомлення. Після нього можете сміливо набирати комбінацію та підключати собі тариф «Просто Лайф».

Переваги

 • низька місячна вартість, яка не б’є по гаманцю;
 • велика кількість хвилин на інші оператори, після чого безлімітні дзвінки абонентам lifecell;
 • можливість роздавати мобільний інтернет. Ця функція є далеко не у всіх тарифних планах;
 • вигідна ціна для людей, що переносили номер.

Цей тарифний план – чудова ідея для людей, які мають робочий номер телефону. Він є виключно для зв’язку з клієнтами, замовниками і т.д. Для дзвінків це найоб’єктивніше рішення.

Ви також можете вибрати інший тариф lifecell. Благо, каталог великий і кожен знайде собі пропозицію за пропонованими можливостями та ціною.

У lifecell працює цілодобовий кол-центр, зателефонувавши до якого вам дадуть відповідь на всі питання.