Як поповнити рахунок на Київстарі через інтернет, банківською карткою?

Як поповнити рахунок на Київстарі через інтернет, банківською карткою?

Український оператор Кyivstar піклується про своїх користувачів і надає їм можливість поповнення без зайвих переплат. Абоненти можуть поповнити рахунок Київстар через інтернет, використовуючи банківську картку. Однак на деяких картах лімітується кількість проведених інтернет-платежів, тому перед виконанням операції іноді доводиться знімати ці обмеження, звертаючись до контакт-центру банку.

Поповнення мобільного рахунку на офіційному сайті

У більшості POS-терміналів та торгових точок при поповненні телефонного балансу до суми оплати додається комісійний внесок, що призводить до додаткових витрат на стільниковий зв’язок. Найнадійнішим способом зарахування коштів без комісії вважається платіж через офіційний веб-ресурс компанії. Щоб поповнити рахунок Київстар приват карткою, необхідно:

  1. Натисніть на спеціальний значок, розміщений на першій сторінці домену.
  2. У формі для заповнення ввести свій мобільний номер, реквізити картки та розмір грошового переказу.
  3. Перевірити правильність зазначених даних та натиснути на піктограму «Оплатити».
  4. Підтвердити свої дії за допомогою введення пароля телефону.

Гроші переказуються на мобільний рахунок за 1-5 хвилин.

форма поповнення на сайті

При авторизації на сайті у відповідній графі можна вказати номер своєї банківської картки. Це дозволить надалі не вписувати його при кожному перерахуванні коштів та зберігати історію скоєних платежів.

Якщо при виконанні операції виникли якісь складності, слід скористатися онлайн допомогою. Кнопка зв’язку з інформатором-консультантом знаходиться нижче форми поповнення.

Крім цього, на офіційній веб-сторінці можна активувати послугу «Автопоповнення». Опція доступна лише для користувачів передплаченого зв’язку. Після її включення кошти автоматично надходитимуть на телефонний баланс, як тільки на ньому залишиться певна сума. Розмір автоплатежу та ліміту на рахунку налаштовується в особистому кабінеті.

Поповнення без комісії за допомогою IVR-сервісу

Користувачі також можуть поповнити мобільний Київстар, зателефонувавши на номер 899. Після набору номера необхідно дотримуватися підказок голосового помічника. Таким чином, виконується перерахування коштів як на свій телефонний баланс, так і на рахунки інших абонентів цього оператора.

Сервіс доступний для власників карток MasterCard та Visa. Дзвінок на 899 безкоштовний.

Як поповнити мобільний Київстар, використовуючи USSD-менюпоповнення карткоюЩоб поповнити Київстар онлайн через USSD-меню, слід:

  1. Набрати USSD-команду *134#.
  2. У меню, що відображається, знайти необхідну послугу для оплати.
  3. Ввести телефонний номер, суму платежу, дані картки.
  4. Підтвердити операцію отриманим паролем.

Абоненти можуть без комісії поповнити рахунок Київстар через інтернет на службовій веб-сторінці компанії, а також за допомогою сервісного номера 899 або USSD-команди *134#. В усіх випадках потрібно діюча банківська картка, на рахунку якої є кошти.