Тариф безлім соцмережі Київстар — найдешевший пакет з абонплатою

Тариф безлім соцмережі Київстар — найдешевший пакет з абонплатою

Тариф безлім соцмережі – це вигідна пропозиція від компанії Київстар, який сподобається любителям довго сидіти в соціальних мережах. Але крім цих привілеїв, на всіх, хто підключився, чекає приємний бонус у вигляді безліму всередині мережі та бонуси – пакет додаткових мегабайт і смс-повідомлень.

Що включає цей тарифний план

Безлім соцмережі Київстар – тарифний план (ТП), абонентська плата якого становить 75 грн на місяць, різниця з тарифом Безлим Розмови — 20 грн. Але при цьому і в тому, і в іншому ТП безлім на спілкування клієнтам Київстар гарантується. Якщо клієнт не збирається користуватися інтернетом, йому пропонують підключити Безлім Розмови, щоб він зміг заощадити на абонентській платі.

Після заборони в Україні на російські соцмережі, Київстар пропонує безлімітно користуватися тільки двома:

  • Фейсбук;
  • Твіттер.

Відразу після заборони з’явилося багато способів, як обійти блокування, які миттєво стали мати попит. Якщо абоненту Київстар все-таки вдалося обійти блокування і потрапити на заборонену соцмережу, то безлім перестає діяти. У такому разі починає зніматися оплата за трафік із додаткових 3 мегабайт, який передбачає цей тарифний план. Трафік на перегляд відео тут так само не передбачений, для цього варто вибрати інший із запропонованих тарифів: Безлім Відео або Максимальний Безлім.

Для економії у тарифі є можливість відключити нарахування мегабайт, тоді абонентська плата становитиме 65 гривень на 4 тижні – економія 10 грн.

Безлім Соцмережі за 75 грн на місяць, крім безлімітного користування соціальними мережами та спілкуванням, включає так само 50 хвилин дзвінків на інші мобільні оператори по всій Україні. Також за 2 грн на день купується пакет на 100 смс (якщо смс не відправляються, гроші з рахунку зніматися не будуть).

Таблицz

 

Тариф безлім соцмережі

Після зняття абонплати

Абонентська плата, 4 тижні

75 грн

Дзвінки всередині мережі

безліміт

Дзвінки на інші мобільні оператори, номера Італії, Польши

30 хв

Інтернет

2000 Мб

Перевірка *112#

Додаткові умови

Додатковим бонусом від Київстар є безкоштовний доступ до нового освітнього соціального сервісу – Знання без кордонів. Також абонентам, які підключили тариф Безлім Соцмережі, пропонується безкоштовно користуватися месенджером Веон (VEON). Але необмежене користування поширюється лише на відправлення текстових смс-повідомлень, за відправлення медіа та відео файлів буде здійснюватись оплата згідно з тарифним планом.

Якщо раптом клієнту Київстар не вистачатиме пакету смс-повідомлень, то можна підключити додатковий – за 1 грн 10 смс (можливість обмежена до 90 разів). Відправлення ММС-повідомлень не входить у пакет смс-повідомлень, за одне відправлене ММС знімається плата 1 грн.

Після закінчення наданих 3 мегабайт для подальшого користування інтернетом пропонується пакет 50 мегабайт за 5 грн. Обмеження – не більше 5 інтернет-пакетів за день, після використання і цього ліміту надається необмежений доступ в інтернет на зниженій швидкості, за який не знімається плата.

Якщо абонент використовував 50 хв, надані для дзвінків на інші оператори, то стягуватиметься плата 60 коп. хвилина. Дзвінки на міські номери коштують 1.50 грн.

У разі нестачі коштів на зняття абонплати, Київстар знімає 5 грн за один день користування та включає в цю передоплату необмежені розмови всередині мережі та 100 мегабайт інтернету.

Щоб підключити тариф Безлим Соцмережі від Київстар коштує зателефонувати за коротким номером 477*1. Приємного спілкування!