Тариф без меж lite  Київстар — особливості та умови лайт плюс

Тариф без меж lite+ Київстар — особливості та умови лайт плюс

Однією з найбільш затребуваних пропозицій компанії є тариф без меж lite+ Київстар. Цей пакет можна віднести універсальним продуктам, оскільки в його пакет включені дзвінки та користування інтернетом. Він добре підійде для тих, хто помірковано спілкується і не користується інтернетом цілодобово.

Провідний український оператор мобільного зв’язку Київстар пропонує своїм клієнтам різноманітні тарифи з різним набором опцій. Наприклад, можна вибрати тарифи з максимальною кількістю хвилин або безлімітним спілкуванням. Якщо в пріоритеті користування інтернетом або месенджери, можна підібрати відповідний тариф.

Дзвінки за тарифом lite+ Київстар

логотип без меж лайт плюсЯк зазначено вище, поданий тариф включає передплачені хвилини дзвінків. Їхня кількість є фіксованою. Однак особливості пропозиції щодо вартості дзвінків слід розглянути докладніше:

  • вказаний продукт буде найбільш вигідним тим, хто спілкується із абонентами оператора Київстар. У рамках цього тарифу всі дзвінки між абонентами оператора не тарифікуються та є безкоштовними. При цьому жодних обмежень на кількість дзвінків або їх тривалість на день немає. Дзвонити можна скільки завгодно в межах України;
  • для дзвінків на мобільні інших операторів стільникового зв’язку, передбачено оплату. Так, до базової частини пакету включено 100 хвилин розмов з абонентами інших операторів. При цьому така сума не змінюється, залежно від конкретного оператора та поширюється на всі компанії;
  • якщо необхідні переговори у роумінгу, то вони оплачуються окремо. Зарубіжні дзвінки не увімкнені.

Таким чином, ця пропозиція буде ідеальною для з’єднань з іншими абонентами Київстар. Фактично тариф дозволяє спілкуватися з такими абонентами безкоштовно, сплачуючи тільки  щомісячний внесок.

Таблиця

Без меж lite+

Після зняття абонплати

Абонентська плата, 4 тижні

40 грн

Дзвінки всередині мережі

безліміт

Дзвінки на інші мобільні оператори, номери росії, Італії, Польщі

100 хв

Інтернет

4000 Мб

Перевірка *112#

Надання доступу до Інтернету

Будь-який мобільний тарифний план так чи інакше включає певний інтернет-трафік.

Пропозиція lite+ Київстар також включає доступ до мережі. Абонентом, що підключився, надається 4000 Мб на місяць. Це обмеження є загальним. Однак, якщо користувачеві потрібно більше трафіку, він автоматично надається. Однак у такому разі потрібна додаткова оплата. Її розмір визначається залежно від обсягу витраченого трафіку.

Необхідно зазначити, що зазначеного вище обсягу в 4000 Мб достатньо для щоденних виходів в інтернет та перегляду текстового контенту, месенджерів, перевірки електронної пошти.

Тому, якщо абонент не працює з мережі Інтернет, не переглядає по кілька годин на день відеоконтент і не завантажує гри, то зазначеного тарифу буде цілком достатньо.

Як підключити пакет лайт плюс

задоволений абонент

Тарифний план доступний тільки для абонентів, які отримали смс із запрошенням, підключиться до цього пакету.

Спеціальний тарифний план за зниженою ціною доступний не кожному абоненту мережі. Чекайте на смс пропозицію для переходу.

Вартість

Зручність цього тарифу полягає у фіксованій абонентській платі. Вона встановлена у розмірі 40 гривень. При цьому така оплата включає період 4 тижні, протягом якого діє зазначений ліміт похвилинного спілкування з абонентами інших операторів та інтернет трафік. При перевищенні встановлених лімітів, спілкування та доступ до Інтернету оплачуються абонентами окремо.