Дзвінки для батьків — новий вигідний тариф від Київстар

Дзвінки для батьків — новий вигідний тариф від Київстар

Мобільний оператор Київстар прагне зробити використання своїх послуг максимально комфортним для всіх. Тому нещодавно мережа презентувала новий тариф – «Дзвінки для батьків». Він спеціально створювався для того, щоб люди похилого віку могли користуватися мобільним зв’язком, і не переплачувати за непотрібні послуги.

Особливості та переваги тарифу

«Дзвінки для батьків» можуть підключити люди віком від 60 років. Як показує статистика, ця вікова група користується здебільшого голосовим зв’язком – тобто просто здійснює дзвінки. Мобільний інтернет використовується не так часто, як у молодших поколінь. А в деяких випадках люди цього віку просто не знають, як відключити мобільну передачу даних, і мимоволі платять за неї.

Тариф має такі переваги:

  1. Усередині мережі користувачі отримують безліміт на дзвінки – дзвонити іншим абонентам «Київстар» можна безкоштовно.
  2. СМС на території України тарифікуються не окремо, а пакетом – по 10 повідомлень за 3 гривні.
  3. Оплата вихідних дзвінків на інші мобільні мережі по кишені кожному – лише 0,6 гривень за хвилину.
  4. Фіксована плата за користування тарифом – близько 60 гривень на місяць. У день абонент платить лише 2 гривні, навіть якщо здійснить багато дзвінків усередині мережі.

Окрім цього, оператор пропонує користувачам тарифу кілька бонусів без додаткової плати:

  • доступ до Київстар-ТВ – це понад 100 каналів;
  • Star Guard Lite – призначений для очищення смартфону від «сміття» додаток (для чищення кешу, видалення непотрібних файлів, тощо);
  • Mobile ID – цифровий підпис-ідентифікатор для SIM-карти.

Незважаючи на те, що «Дзвінки для батьків» не передбачає підключення пакета мобільного інтернету, абоненту надається 100 Мб трафіку. Як пояснюють представники компанії, це необхідний захід – на випадок, якщо відбудеться автоматичне оновлення установлених на смартфоні додатків. У цій ситуації баланс власника не піде в мінус, тому що 100 Мб цілком достатньо для поновлення.

Умови в таблиці

Тариф дзвінки для батьків

Після зняття абонплати

Абонентська плата

60 грн

Дзвінки всередині мережі

Безліміт

Доступ в інтернет

100 Мб

Дзвінки на інші оператори України та міські

0,60 грн/хв

Київстар ТВ

доступно

Facebook, Facebook Messenger, Twitter, Viber, WhatsApp

без обмежень

Перевірка *112#

Як підключити?

Підключення цього мобільного тарифу ґрунтується на контрактній формі. Це означає, що потрібно відвідати сервісний центр оператора. Необхідно взяти із собою паспорт, щоб надати ідентифікаційні дані. Якщо абонент вже користується послугами цієї мережі, але тариф заснований на передоплаті, без відвідування магазину Київстар також не обійтися.

Перейти на «Дзвінки для батьків» можуть особи, які:

  • понад 3 місяці користуються послугами Київстар;
  • старше 60 років (сюди відносяться і клієнти, які досягли потрібного віку на місяць підключення).

Клієнту під час укладання договору відкривається особистий рахунок. На нього можна зареєструвати і другу сім-карту з тим самим пакетом послуг.

У день підключення оплата за перший місяць (60 гривень) спишеться одразу. У наступні місяці вона списуватиметься з рахунку абонента рівними частинами – по 2 гривні на день.

Зверніть увагу! Мінімальний термін користування тарифом – не менше місяця. Тому підключитися, і за тиждень розірвати договір не можна.

Таким чином, очевидно, що «Дзвінки для батьків» є досить вигідним пакетом послуг, орієнтованим на потреби літньої людини. Контрактна форма підключення забезпечує додатковий захист особистих даних. А вартість послуг зв’язку цілком розумна та демократична.