Тариф київстар комфорт — останній без щомісячної абонплати

Тариф київстар комфорт — останній без щомісячної абонплати

Давно відомий усім мешканцям України оператор “Київстар” змінив свої попередні тарифи. Тепер Ви самі можете підібрати собі спосіб оплати. Як заявив представник компанії, може взагалі не знадобитися витрачати кошти, а платити доведеться лише за хвилину розмови. Так, з цього року перестануть працювати 14 тарифних проектів, бо наразі стали неактуальними, а у тарифах київстар комфорт відбулися зміни. Наприклад, тепер діє безліміт для спілкування між користувачами всередині “Київстар”, відсутні хвилини, що не тарифікуються, для інших операторів, абонентам пропонують пакети по 50 Мб рухомого трафіку всього за 2 грн. і багато іншого.

Що відомо про київстар комфорт

абонент на ліжкуЦей тарифний план раніше було закрито у зв’язку з виникненням нових проектів, але після деяких оновлень було відновлено. В даний час існують нові вимоги та доступно більше можливостей для виконання повсякденних завдань, роботи та відпочинку. Розмір абонентської плати не змінився, але абонентам тепер надано величезний розмір трафіку, значно більше можливостей для спілкування.

Також абоненти з цим тарифним планом можуть скористатися опцією «Платіть, коли користуєтеся» та оплачувати послуги лише у день користування. Підключити цю опцію можна за номером 477 або 477 *68. Після активації зніматиметься 3 грн на день за безліміт усередині мережі (і вийде тариф київстар без абонплати).

З цього року тариф Комфорт пропонує посекундну оплату дзвінків, починаючи з першої розмови. Ціна в цей момент становитиме 1,5 частини від наведеної вартості за хвилину. Якщо ви витратили свій ліміт, що нараховується щодня у цей проект, доведеться придбати пакет 50 Мб по 5 грн., інакше послуги не працюватимуть. Просто доплатіть невелику суму та не переставайте користуватися сервісом. Ця послуга не має обмежень на кількість пакетів. Після вичерпання кожного з них відразу підключається наступний. Коли ви не користуєтесь інтернетом, а всі мегабайти вичерпані, мережа продовжує безоплатно функціонувати, але швидкість знижується до 32 Кбіт.

Таблиця умов для абонента

Тариф комфорт

Після зняття абонплати

Абонентська плата

3 грн/день

Дзвінки всередині мережі

безліміт

Дзвінки на інші мобільні оператори та міські номери України

30 хв по 0,30 грн/хв

Інтернет

100 мб/день

Перевірка *112#

Як підключити тарифний план

Щоб підключити тариф київстар комфорт, усі потенційні абоненти мають просто надіслати заявку на номер 477. Якщо ви давно користуєтеся інтернетом та завели власний кабінет на сайті оператора, підключити його можна і звідси. Для оплати потрібно поповнення балансу на суму 50 грн. загальним платежем, а тим користувачам, хто є абонентом і зробив передоплату, залишається лише відправити СМС.

Нарахування тарифних послуг та оплата відбувається щодня. Період дії пакета для повсякденних завдань до етапу наступного зняття коштів починається з календарного дня, коли здійснено нарахування. Нереалізований розмір трафіку знищується.

Перевірити баланс можна за допомогою команди *112#. Якщо на рахунку не вистачає грошей, безкоштовні хвилини, SMS та мегабайти не нараховуються. Після першого поповнення дія послуг відновлюється.

Що пропонує київстар сьогодні своїм абонентам

смартфон в рукахСьогодні пропозиціями “Київстар” користуються вже понад 26 мільйонів абонентів. Зважаючи на ринкові рухи цін, вони покращують свої умови відповідно до запитів споживачів. Тут найчастіше відбуваються такі зміни, виконується переоцінка можливостей надання власних послуг, розробляються нові проекти. На даний момент доступні лише кілька тарифних планів:

  • “Безлім Соцмережі” – це однотарифний проект з передоплати з абонплатою 75 грн. Наголос зроблений на безкоштовний доступ до поширених соціальних мереж, також тут надано значно більше мегабайт до 2000 на користування високошвидкісним 4G інтернетом, 30 хв. спілкування за кордоном між користувачами різних операторів. Доступні програми Go TV “Light”, а в тому числі Facebook, Twitter, Wikipedia.
  • “Київстар Месенджери” – пропонує 100 гривень за розмови та мобільний інтернет на високій швидкості 4G. Оплата знімається щомісяця, при цьому вам доступні 4000 Мб трафіку, безліміт для користувачів у мережі та 60 хв. на дзвінки на номери інших операторів. За цю вартість користувач додатково отримує 15 онлайн сервісів, соцмережі та месенджера.
  • “Безлім Відео” – Абонентська плата складає 150 грн. в місяць. У нові ТП приєднана функція безкоштовного трафіку на 22 сервіси онлайн, у тому числі месенджери без обмежень, вся музика, Ютуб та багато іншого. Доступні 150 хв. переговорів та стільки ж СМС. Істотно збільшено розмір трафіку до 9000 Мб.
  • “Максимальний” – найдорожчий однотарифний проект у лінійці ТП за передоплатою. Коштує послуга 225 грн. в місяць. Головною перевагою вважається необмежений безліміт 4G. Крім цього, додано 300 хв. для інших операторів, 300 безкоштовних SMS, доступ до TV “Light” та спорт ТП “Легкий”.
  • “Київстар 4G” – перший у своїй лінійці тарифів за договором. Абонентська оплата становитиме 150 грн., а безпосередньо ТП пропонує дещо урізану версію “Безлім Відео”. На відміну від інших проектів, клієнт отримує повний безліміт на високій швидкості 4G, а також доповнення Go TV, 500 хв. дзвінків на мережі інших операторів та за кордон, а також 500 SMS.
  • Проект “Business” підійде для тих, хто багато перебуває за кордоном і доводиться дзвонити на інших операторів. Для цього тут виділено близько 1000 хв. для переговорів та 1000 СМС. Істотно розширено функціональні можливості для роботи, а саме доступний пакет документів Microsoft office. Крім цього можна переглянути фільми через Go TV.

Після перевищення щоденного ліміту доведеться заплатити 0,60 грн за розмови та 5 грн. за будь-який пакет 50 Мб. Також можлива покупка допоміжної СІМ картки для планшета або ноутбука.