Відновлення СІМ-карти (номера) Водафон

Відновлення СІМ-карти (номера) Водафон

У статті розповідається про те, як розблокувати сім карту водафон (МТС) Україна, що для цього необхідно знати.

Ознаками того, що SIM-карту заблокували є неможливість здійснювати з неї дзвінки та відправляти SMS. При цьому USSD-команди відсилати можна, вхідні дзвінки і SMS діють. Однак, якщо за 6 міс. телефон взагалі не використовувався, на нього ніхто не дзвонив та не надсилав повідомлень, картка блокується остаточно.

Причини, через які потрібно відновлювати картку

сім карта водафон

Основні випадки, що призводять до блокування:

 1. Втрата (крадіжка) телефону. Оператор за таких обставин сам запропонує вам призупинити дію номера.
 2. Неправильне введення пак коду. Справа в тому, що якщо ви 3 рази помилитеся з пін-кодом, у вас буде затребуваний пак-код. При неправильному написанні останнього тричі поспіль відбудеться блокування. Знайти пак-код можна на кріпленні, звідки виймали куплену картку.
 3. Закінчення терміну дії картки. Після активації номера він працюватиме не більше 2 міс. Щоб продовжити цей час на рік, потрібно внести на рахунок хоча б 5 грн.
 4. Механічне пошкодження чипа в карті. Це може статися при невдалому її витягуванні та інших обставин.

Можливі інші причини, але вони, за статистикою, відбуваються набагато рідше.

Способи, як відновити номер водафон

Методів розблокування існує три:

 • Візит до салону Водафон (МТС).
 • Дзвінок у компанію.
 • На відповідній сторінці сайту телефонної компанії

картотримач сім картиЗвернення до салону зв’язку найдієвіший спосіб. Тим більше, що за новою картою туди йти все одно доведеться. Не забудьте принести із собою паспорт. У розмові зі співробітником безпосередньо, віч-на-віч, можна повніше дізнатися про причини призупинення дії номера та іншу інформацію, що цікавить.

У компанію потрібно дзвонити 111 з телефону Водафон Україна. З іншого номера слід набрати 0800400111.

На відновленій карті залишаються такими ж телефонний номер, кошти на балансі, підключені опції. Список контактів доведеться складати знову.

Ідентифікація

При відновленні карти дистанційно гостро постає питання про підтвердження особи власника заблокованого номера. Будьте готові відповісти на такі запитання:

 • Вкажіть 2 номери, на які ви дзвонили протягом місяця понад 3 рази;
 • Який у вас тарифний план;
 • Скільки коштів на особовому рахунку? Коли востаннє поповнювали? Можна вказувати приблизно, але що точніше, краще;
 • Запитання про будь-які події за номером з підтвердженням їх точної дати. Допустимо називати приблизні терміни. Але знову ж таки, що ближче до істини, то вища ймовірність, що ідентифікація пройде успішно.

На закінчення статті хочеться дати останню пораду – “Перед тим як приступити до відновлення, остаточно проясніть для себе всі не ясні питання, пов’язані з ним, не думайте розібратися в ході справи”. Сподіваюся, у вас все вийде. Хай щастить.