Варіанти налаштування мобільного інтернету

Варіанти налаштування мобільного інтернету

У вік доступу до нескінченної кількості інформації через світову павутину і високі технології не обов’язково ходити кудись, щоб розібратися з мережею у своєму телефоні. Але ми розповімо усі можливі способи початкового налаштування.

Його можна організувати автоматично і в ручну, що зрозуміло. Все залежить від параметрів вашого телефону та виходу в Інтернет або без такого.

Відрегулюємо мережу на Водафон

Для початку потрібно вибрати будь-який тариф, у котрого є підтримка 3G, 4G або 2G буде легко доступна в будь-який час доби.

Налаштування інформаційної мережі водафон ділиться:

порівняння технологій доступу в інтернет1. Ручне. Тобто самостійно робити послідовні кроки, з можливістю змінити деякі параметри. Для того, щоб розпочати обробку, потрібно знати, яка операційна система на вашому телефоні.

Будова О.С. буває:

 •  На андроїді – WCDMA/GSM;
 •  На Windows – 3G, або Windows2G/3G;
 •  iOS-3G;
 •  BLACKBARRY- 2G/3G;

Коли ми зрозуміли який режим у нас на телефоні, заходимо в налаштування мобільного інтернету і далі за списком-точки доступу (APN)-меню-нова точка доступу. Вибираємо свою і змінюємо профіль на той, який нам потрібен. Якщо все правильно, на екрані з’являються 3G, H або H+.

2. Автоматичні налаштування

Діляться на наявність підключення до павутини та без нього:

 • Заходимо на сайт компанії Водафон і далі по кроках. Знаходимо вставку під назвою “інтернет”. Переходимо по ній, далі в “налаштування” і тиснемо на них. Вводимо куди необхідно телефонний номер Водафон і проходимо перевірку на те, що ви не робот. Ця установка не займе багато часу, після чого вас сповіщають про доступ до мережі.
 • Якщо немає доступу до інформаційної мережі, є варіант підключення до неї через команду надсилання повідомлення з телефону. Вводимо “0” на номер 1020. Отриману відповідь зберігаємо. І все вуаля.

опис на сайті3.Спосіб підключення найдавніший. Дзвонимо оператору і він все робить сам. У принципі, це один із видів автоматичного налаштування, але це може затягнутися надовго. А наші очікування і час вже не автоматика. Натискаємо 111 та клавішу виклику. Далі по голосовому меню вибираємо “0” і чекаємо на відповідь.

4. Буває, що ненароком відключили доступ до інтернету. Тому переходимо в “налаштування”-“бездротова мережа”-“мобільна мережа”. Тут включаємо автоматичне визначення. Тиснемо на “оператори зв’язку”-“вибрати автоматично”. Там клікаємо на нашого – Водафон.

Тепер ми налаштували доступ до Інтернету. Слідкувати за параметрами, що залишилися, можна за командою *101*501#.

Підключення, відключення інтернету на водафон

особистий кабінет на смартфоніПідключено саме собою у тарифі за замовчуванням. Про решту написали вище. Але якщо відмовилися, а потім вирішили включити заново, відправляємо *101*500#.

 1. Для відключення додаткового пакета на повному використанні ліміту набираємо *101*502#.
 2. Тимчасово блокувати інтернет надішліть *109*81#. Скасувати команду *109*82#.
 3. Вимкнути інтернет мережу в роумінгу – *109*102#, повернути назад запитом *109*103#.

Підключення пакетів послуг

Після стандартних налаштувань бонусом даємо короткий мінімум варіантів підключення:

 1.  2 ГБ-35 грн -*888*02#;
 2.  1 ГБ-25 грн -*888*01#;
 3.  12 ГБ-100 грн -*101*87#(4 ГБ*3 місяці).

Приємного спілкування.