Як перевірити тариф на водафон ⁠— огляд усіх доступних способів

Як перевірити тариф на водафон ⁠— огляд усіх доступних способів

Кількість клієнтів мобільного оператора водафон збільшується з кожним днем, що не дивно. Компанія Vodafon наділяє користувачів вигідними умовами спілкування, а також представляє їх увазі численні тарифи. Не всі знають про підключеному тарифному плані. У статті представлені доступні методи перевірки тарифу водафон.

Як перевірити тарифний план за допомогою команди перевірки рахунку

користувач з смартфоном

Найбільш легким та доступним способом, що дозволяє моментально дізнатися про активований тарифний план, є ussd команда перевірки рахунку *101#. Введіть цю комбінацію в поле введення номера та натискаєте на кнопку дзвінка. Через 2 секунди на екрані з’явиться спливаюче повідомлення з інформацією про залишок на рахунку, а також про підключений тариф.

Користувачі контрактного обслуговування також можуть також застосувати комбінацію: *110*21#.

Перевірка тарифного плану через додаток my vodafone

Хорошим способом отримання достовірних даних про підключеной варіант можна через сайт обслуговування my vodafone.

особистий кабінетНеобхідно перейти на згаданий ресурс та виконати вхід до особистого кабінету. Але для входу у вас має бути зареєстрований обліковий запис. Щоб створити її, вам необхідно перейти на сторінку інтернет-помічника і в полях, що з’явилися, ввести необхідні дані (логін з паролем, e mail, контактний номер телефону). Потім тиснете кнопку “Зареєструватися”, після чого обліковий запис буде готовий. Можна виконати вхід, вказавши логін та пароль. У особистому кабінеті абонента, що відкрився, вам буде представлено повне зведення про підключений тарифний план.

Там же можна побачити наступну інформацію:

  • Бачити баланс рахунку.
  • Актуальні пропозиції.
  • Послуги, доступні для підключення.

Дізнатися тарифний план даним способом можно як з мобільного телефону, так і з персонального кабінету. Необхідною умовою є тільки наявність інтернету.

Перевірка через номер сервісного центру

Дізнатися підключений тариф можна шляхом здійснення дзвінка за номером контактного сервісного центру 111. Набравши та натиснувши кнопку виклику, активується голосовий відповідач, який перераховуватиме всі доступні розділи та дії, пронумеровані по порядку. Озвучування тарифу буде відповідати цифрі 1, і натиснувши кнопку з нею, ви почуєте всю інформацію про нього. У цьому ж сервісі можна отримати інші дані про свій номер.

Перевірити тариф на водафон можна кількома способами. Всі вони дозволять отримати інформацію, не докладаючи значних зусиль, за відсутності можливості використовувати будь-який метод, застосуйте інші.