Як зателефонувати оператору Водафон: 4 номери оператора

Як зателефонувати оператору Водафон: 4 номери оператора

Водафон вважається одним із найбільших мобільних операторів у світі. Компанія надає якісні послуги стільникового зв’язку, проте іноді у абонентів все ж таки виникають технічні проблеми. Вирішенням цих питань займаються інформатори-консультанти. Крім цього, допомога фахівців може знадобитися, якщо користувач не знайшов на офіційному сайті компанії потрібних відомостей про чинні тарифи та сервіси. У всіх випадках у абонентів виникає питання: як зателефонувати оператору Водафон, щоб поговорити з живим консультантом.

Як дозвонитись на короткий номер 111


Найпростішим способом зв’язку зі співробітником компанії Vodafone є єдиний номер 111. Перед тим як зателефонувати живому оператору, користувач повинен прослухати автовідповідач, який пропонує вибрати один із таких розділів:

 • інформація по телефонному номеру та тарифному пакету (1);
 • тарифи, роумінг та міжнародний зв’язок (2);
 • 3-G та інші інтернет-послуги (3);
 • система бонусів та акційні пропозиції (4);
 • загальні питання та операції з сім-картою (5);
 • розмову із оператором (0).

У кожному з пунктів є підпункти, тому знайти відповіді на запитання можна і без залучення інформатора. Якщо потрібна персональна консультація спеціаліста, потрібно натиснути «0».

Інші номери оператора Водафон

Іноді абоненту необхідна термінова допомога консультанта, а з’єднання з ним постійно обривається або надовго затягується режим очікування. У такій ситуації можна використовувати ще один номер оператора «Водафон» – 555. Цей номер, на відміну від першого, платний. Вартість виклику складає 50 коп/хв. Гроші зніматимуться з телефонного балансу після 20 секунди розмови.

Спосіб 3 – безкоштовний номер

Існує також стаціонарний номер 0-800-400-111. Ця гаряча лінія Водафон безкоштовна. Вона застосовується для дзвінків:

 • із міського телефону;
 • з мережі Лайф та Київстар.

Спосіб 4 – стаціонарний номер оператора

Також існує стаціонарний номер телефону +38 044 240 0000

Як зателефонувати з роумінгу оператору водафон?


Для дзвінків у роумінгу призначений номер +38050-040-01-11. Він безкоштовний для міжнародного роумінгу Vodafone, а під час дзвінків зі стаціонарного телефону або іншого оператора зв’язку, оплачується відповідно до тарифікації, встановленої провайдером або мобільним оператором.

Що робити, якщо додзвонитись не вдалося?

Якщо користувач з якоїсь причини не зміг переговорити з фахівцем, йому потрібно дістатися найближчого офісу оператора або звернутися до онлайн-чату на службовому веб-ресурсі компанії.

Для спілкування у чаті слідує:

 • Перейти на адресу https://www.vodafone.ua.
 • Клацніть по клавіші з написом “Онлайн консультант”, розташованою внизу сторінки.
 • Заповнити спеціальну форму, вказавши свій номер телефону, ім’я та причину звернення до служби техпідтримки.

Після цього перед абонентом з’явиться вікно, в якому вестиметься листування з представником компанії Vodafone.

На сайті також є функція зворотнього зв’язку. Вона розташована в пункті «Підтримка». У рамках цього сервісу користувач може надіслати фахівцям лист з докладним описом питання, що виникло. Головне при цьому вказати свої контакти (номер та e-mail), щоб консультант зв’язався з абонентом для уточнення необхідних деталей.

Дізнавшись, як зателефонувати до оператора Водафон, користувач зможе швидко вирішити свої проблеми. Усі співробітники компанії компетентні та дуже ввічливі, тому надають якісну підтримку абонентам.