Як підключити і користуватися послугою Joice Maxx

Як підключити і користуватися послугою Joice Maxx

Тарифний план Joice – один з найбільш популярних пакетів послуг від мобільного оператора Vodafone. Він орієнтований в першу чергу на активних користувачів Інтернету. В рамках тарифного плану надається безлімітне підключення до соцмереж і мессенджерів, і ряду інших популярних сервісів. Крім цього, клієнт отримує хвилини на дзвінки на усі мережі України. Однак іноді базових можливостей тарифу може не вистачити. Саме для таких випадків Vodafone передбачив послугу Joice MAXX.

Особливості Joice Maxx

Послуга Джойс MAXX дає можливість абонентам, які використовують тариф Joice, істотно розширити базовий пакет. При її підключенні користувач отримує:

  • 600 додаткових хвилин для дзвінків на номери мобільних операторів України;
  • 6 Гб мобільного інтернету в мережах 3G / 4G для популярних додатків і сервісів.

При цьому зберігаються основні можливості тарифу це:

  • 6 Гб інтернету для мереж 3G / 4G;
  • 600 включених хвилин на всі мережі по Україні;
  • пакет з 50 СМС для всіх операторів усередині країни;
  • 50 хвилин на закордонні мобільні мережі за доступною ціною. Є також можливість підключити додаткову послугу «Безліміт за кордон»;
  • безлімітний доступ до популярних сервісів онлайн-ігор, музики, перегляду відео, а також використання деяких месенджерів та соціальних мереж. Повний перелік сервісів, підключення до яких не лімітується, знаходиться на офіційному сайті Vodafone.

Таким чином, з підключенням розширеного пакета кількість включених в базовий пакет хвилин та трафіку подвоюється. Абонент отримує 1200 безкоштовних хвилин на дзвінки в усі мережі та 12 Гб 4G-інтернету понад безлімітного підключення до деяких сервісів.

Умови використання Joice MAXX

Скористатися пропозицією можна не частіше одного разу на місяць. Таким чином, клієнт зможе підключити або відключити цю послугу тільки один раз протягом поточного місяця. Якщо вона не буде відключена, її дія автоматично продовжиться на наступний розрахунковий період.

Кошти списуються з рахунку через місяць після підключення, в дату, що відповідає даті укладання договору.

Наприклад, якщо користувач підключився 3 березня, датою списання коштів буде саме третє число будь-якого місяця. Зазвичай списання відбувається вночі, в період з опівночі до 8 години ранку.

Вартість пропозиції підсумовується з ціною базового тарифного плану. З актуальними розцінками і докладними умовами підключення ДжойсMAXX можна ознайомитися на офіційному сайті оператора Vodafone.

Як підключити?

Підключити дану послугу можна кількома способами:

  1. За допомогою USSD-команди – для підключення використовується запит * 811 #. Перевірити поточний баланс можна через команду * 101 * 4 #, відключити послугу – через * 811 * 0 #.
  2. Через офіційний додаток My Vodafone, слідуючи підказкам Інтернет-помічника в особистому кабінеті.
  3. Звернутися в Центр обслуговування клієнтів при особистому візиті або по телефону.

Зверніть увагу, що використання основного тарифного плану, і в тому числі, пропозиції Joice MAXXX, є тільки новим абонентам Водафон. Для користувачів, які вже підключилися і використовують договір передоплати, перехід на даний тариф недоступний. Придбати стартовий пакет можна через інтернет-магазин Водафон, або при особистому візиті в салон зв’язку.

Таким чином, JoiceMAXX є оптимальною пропозицією для активних абонентів. Послуга являє собою своєрідну «страховку» від раптового закінчення включеного пакету трафіку і хвилин на дзвінки. А доступна ціна дозволяє значно заощадити в порівнянні з цінами на пропозиції понад включені пакетів.