Тарифний план Київстар планшет  вигідний інтернет для абонентів

Тарифний план Київстар планшет+ вигідний інтернет для абонентів

Наявність мобільного інтернету значно розширює потенційні можливості в різних сферах життя, і якщо така опція підключена і має хороші швидкісні параметри. Для стабільної роботи в інтернеті було створено та реалізовано тариф київстар планшет+.

Оптимальний для інтернету тариф київстар планшет+

Щоб підключати планшетний комп’ютер, смартфон або ноутбук до мобільного інтернету, найкраще скористатися новим тарифом, який пропонується компанією Київстар. Тарифний план планшет+ забезпечує користування Всесвітньою мережею:

  • в дорозі;
  • вдома;
  • в офісному приміщенні;
  • у навчальних закладах.

Підключитися до цього тарифу можна шляхом набору комбінації 477*1 або можна увійти до особистого кабінету, та зробити відповідне замовлення компанії Київстар. Необхідно поповнити свій рахунок на певну суму та почати користуватися новим тарифним планом. Сума платежу складає від 50 гривень. Найзручніше придбати нову сім-карту, на якій вже буде київстар планшет+, тоді не потрібно виконувати додаткових маніпуляцій.

Новий тарифний пакет планшет+ дозволяє безкоштовно користуватися соціальними мережами. Не обов’язково одразу вносити щомісячну плату. Абоненти користуються зручною послугою, що дозволяє оплачувати тариф щодня за фактом входу до Світової мережі. У таких випадках оплата 500 мегабайт становитиме лише десять гривень.

Умови тарифного плану

Тариф планшет плюс

После снятия абонплаты

Абонентська плата

50 грн

Звінки в середині мережі

10 хв/ 3 грн

Доступ в інтернет 2G/3G

2000 мб/міс

Дзвінки на інші мережі і стаціонарні телефони по Україні

1,50 грн/хв

Смс і ммс на україніські оператори

50 шт за 1 грн (тільки коли користуєтесь)

Плата за зєднання

відсутня

Після використання мегабайт

10 грн/ 500 мб

Facebook, Facebook Messenger, Twitter, Viber, WhatsApp

без обмежень

Перевірка *112#

Умови тарифу київстар планшет+

Основна опція, заради якої купується цей тарифний план, це мобільний інтернет, обсяг якого становить 2 тисячі мегабайт на місяць. Абонент користуватиметься інтернетом 2G/3G. Щоб зателефонувати абонентам інших мобільних операторів України, користувачеві потрібно буде платити по півтори гривні за хвилину. За дзвінки абонентам компанії Київстар буде стягуватися 3 гривні за десять хвилин розмови.

Споживачами тарифного плану київстар для планшет+ є власники планшетних комп’ютерів та інших мобільних пристроїв, які часто працюють в інтернеті. Швидкісні можливості тарифу становлять до 42 Мбіт/сек, і це цілком пристойний показник.