Рік без абонплат від Водафон — ціни та підключення

Рік без абонплат від Водафон — ціни та підключення

Мобільний оператор запропонував клієнтам новий формат економії — Водафон Рік без абонентських плат. Це зручна послуга, яка дозволяє за один раз внести оплату тарифу на весь рік на вигідних умовах. Скористатися цими знижками можуть ті, хто користується тарифами Light, Red або Device. Для кожного варіанту діють особливі умови підключення пакетів СМС і мобільного трафіку за розцінками, що розрізняються.

Характеристика послуги Водафон Рік без абонплат

лого водафонВона пропонує широкий вибір можливостей для клієнтів, які мають три тарифні плани. Підключити її можуть також абоненти МТС. Суть полягає в тому, що плата вноситься відразу за весь рік, після цього можливе використання більш вигідних умов для дзвінків, SMS і виходу в інтернет з телефону. Для кожного варіанта є цінові шкали:

  • базова;
  • акційна.

Стандартна тарифікація зручна тим, хто користується не тільки смартфонами/айфонами, а й планшетами, підключається до інтернету через модем або роутер. Тарифи Водафон на рік зручні тим, у кого є GSM-сигналізація, навігатор або інші пристрої. Послуга допомагає значно зменшити витрати на інтернет.

Vodafone Device

На тарифних планах Device ціна відрізняється. Для варіанту S буде 450 грн за рік користування. В умови пакету входить крім дзвінків пакет 50 СМС і 1 МГ трафіку. Для Device M трохи більше — 500 грн. Клієнт отримав безліміт для перегляду соціальних мереж та 5 ГБ інтернету. Максимальну суму заплатять користувачі варіанті L, які використовують найповніший комплект послуг, – 900 грн. Можна буде безкоштовно переглядати соцмережі, використовувати 10 ГБ інтернету та дзвонити за розцінками тарифу.

Vodafone RED

лого водафон редДля тих, хто використовує варіант RED S підключення послуги обійдеться в 500 грн. Дзвінки всередині мережі безкоштовні та не обмежені лімітом. Залежно від вибору тарифу діють пакети СМС, трафік інтернет та хвилини для дзвінків абонентів інших операторів. Розрізняються тільки величини пакетів, що підключаються. Для RED M вони будуть більше, але заплатити доведеться 1020 грн. RED L обійдеться в 1500 грн, а мінімальний тариф RED XS — 360 грн. Набір послуг і пакети хвилин і смс при такому варіанті мінімальні.

Vodafone Light

Для користувачів Light пакет послуг Рік без абонплат обійдеться всього в 360 грн. Для варіанту Light+ доведеться заплатити ще менше — 200 грн. Дзвінки всередині мережі не обмежуються, а користувачі тарифу «Плюс» отримають 500 МБ інтернету та додатково 60 хвилин на дзвінки територією України.

Акції

вишка оператора

Вибравши тариф Рік без абонплат, підключити його можна не відвідуючи офіс Водафон за допомогою сервісних СМС. Оператор пропонує своїм клієнтам перехід на цей тариф за вигідною ціною в рамках акції. Для нових клієнтів підключення послуги також здійснюється за низькою акційною ціною.

Якщо абонент вже використав послугу Рік без абоплат, але вирішивши змінити тариф, її автоматично відключати. Можна знову активувати послугу за низькою бонусною ціною. Для переходу з Vodafone Light на полегшення пакет RED XS дія послуги триває.

Підключення та відключення послуги

смартфон в руках чоловіка

Підключення послуги можна зробити зі свого смартфону в будь-який зручний момент. Для цього достатньо відправити USSD-запит формату *365#. Необхідно, щоб на момент відправки повідомлення на рахунку клієнта була сума, достатня для оплати послуги. В іншому випадку її не буде активовано.

Надалі протягом року можна буде забути про необхідність перевірки та поповнення рахунку. Послуга діє з моменту активації протягом 365 днів. Оплата знімається одразу при підключенні. Перевірити скільки днів залишилося можна, відправивши повідомлення *365*1#.

Підключення Рік без абонплати на МТС

Оператор МТС Рік без абонплат пропонує на тих же умовах, що і Водафон. Послуга діє на всій території України. Вартість для різних тарифів можна дізнатися на сайті оператора або зателефонувавши консультанту на безкоштовний номер телефону. Переконатись, що акція доступна користувачем конкретного тарифу можна, звернувшись за номером техпідтримки 111.

При підключенні Рік без абонплат на рахунку абонента має бути необхідна сума для оплати відповідно до умов акції. Для активації потрібно набрати *365#. Для перевірки терміну дії – *365#1. З’єднання здійснюється протягом доби з моменту надсилання повідомлення.