Маячок водафон — дізнаємось де знаходиться абонент через смс

Маячок водафон — дізнаємось де знаходиться абонент через смс

Кожен батько турбується за свою дитину, поки вона гуляє з друзями вечорами або ходить до школи. Дорослі завжди хочуть, щоб дитина була під наглядом для її ж безпеки. Щоб батьки та близькі не хвилювалися, компанія надає послугу Водафон маячок або дитина під наглядом, яка допоможе вам дізнатися про місцезнаходження абонента за лічені хвилини.

Як визначити місцезнаходження за номером телефону в Україні через Водафон?

Дуже важливо правильно активувати функцію. Активувати та деактивувати послугу можна через надсилання повідомлень.

 • Для активації використовуйте номер 8010 і введіть слово status, потім відправте.
 • Щоб вимкнути послугу, використовуйте той же номер, але надішліть повідомлення OFF.

тарифи послугиПослуга коштуватиме 1,60 грн на день, але також можна вибрати тижневий тариф, який складе 7,44 на тиждень. Також запитів є обмежена кількість, в день можна надіслати лише 4 запити, а на надільний тариф подано 50 запитів/тиждень.

Механіка роботи

Також необхідно зареєструвати необхідні вам номери. Зробити це потрібно теж через смс. Використовуйте цю схему для заповнення: ДОДАТИ-номер абонента-ІМ’Я. Після надсилання цього повідомлення приступайте до пошуку. Тут вам знадобиться ввести ПОШУК-пробіл-номер абонента, якого ви хочете знайти.

приклад карти місцевостіПриклад:

Припустимо, нам потрібно відстежити Андрія. Його номер, наприклад, 099-123-4567. Щоб це зробити:

 • спочатку додаємо його до списку: ДОДАТИ 0991234567 Андрій, та відправляємо на номер 7005;
 • відправляємо пошуковий запит: ПОШУК 0991234567, та шолом на номер 7005.

Щоб отримати інформацію про місцезнаходження своєї дитини їй на телефоні необхідно відправити ТАК (з номера дитини – дати згоду на можливість отримання інформації), тому поясніть дитині, що це за додаток і як ним користуватися, щоб не виникало неприємних ситуацій.

Особливості послуги

пошук з супутника

Пошук здійснюється за допомогою номера телефону, тому людина повинна мати його при собі, щоб правильно визначити її координати. Також без згоди шуканого провести операцію неможливо.

Користувач повинен надати свою згоду на обробку персональних даних. Пошук без згоди незаконний, тому абоненту необхідно відправити ТАК або НІ на оповіщення, яке прийде за запитом.

Безпека кожного, хто користується пропозиціями Водафону гарантована.

Лайфхаки для визначення абонента без згоди

 1. Як варіант вперше зробити підтвердження з номера свого партнера і надалі отримувати інформацію вже без повідомлення абонента.
 2. Якщо номер поза мережею або вимкнено інформацію не надійде та кошти не знімаються.
 3. Для зручності використовуйте веб-версію послуги через сайт www.poisk.mts.ua

Перевага використання МТС локатора в Україні

локаційний пошукДля того щоб використовувати МТС локатор, як можна було зрозуміти не потрібно ходити в сервісні центри. Достатньо просто надіслати запит, але це не єдиний плюс цієї послуги.

 • Безпека. Ваша дитина буде під наглядом, коли ви турбуєтеся про неї. Це допоможе вам не боятися за місцезнаходження у темну пору доби.
 • Багато тарифний. Так, можливість відстежувати буде абсолютно у кожного, будь-який користувач зможе вибрати відповідний тариф (наприклад, unlim 3G).
 • Конфіденційність. Всі дані засекречені, тому про знаходження людини, яку необхідно знайти, ніхто не дізнається, крім того, хто зробив запит.
 • Точність. Навіть коли шукана людина перебуває в русі, будуть визначені найближчі координати, населений пункт, який є найближчим до цієї людини.

Якість зв’язку. Робити запити можна по всій території України, тому якщо батьки вирушать у відрядження, вони зможуть дізнаватися про все миттєво.