Надсилання смс абонентам Лайф та від абонентів цієї мережі

Надсилання смс абонентам Лайф та від абонентів цієї мережі

Часто людям потрібно відправити смс на Лайф Україна не лише з мобільного телефону, а й через інтернет. Така послуга потрібна тим, хто користується номерами мобільних телефонів іншої мережі, або тим, чий тариф не передбачає пакету безкоштовних смс. Інтернет дозволяє відправити кілька слів або пропозицій на Лайф безкоштовно з комп’ютера з будь-якої точки світу. Для цього достатньо мати доступ до мережі.

Офіційним шляхом

Оператор Лайф надає можливість безкоштовного відправлення смс на номери своїх абонентів з 2005 року. Послуга діє на всій території України. Для того, щоб скористатися цією можливістю, достатньо увійти з комп’ютера, планшета або смартфону на сайт Лайф-Україна. У розділі Послуги мережа відповідне посилання.

форма відправки смс з сайту

Алгоритм надсилання тексту через інтернет дуже простий:

  • у формі, що відкрилася, пишіть повідомлення;
  • вказуєте у графі «телефон» номер абонента, починаючи з + та коду країни;
  • вказуєте, що згодні з правилами;
  • натискаєте «надіслати смс».

Є кілька інтернет-порталів, які надають аналогічні послуги. Найбільш надійний варіант — використання можливостей оператора Лайф-Україна. Єдине обмеження – ммс через інтернет відправити не можна.

Важлива деталь – наприкінці повідомлення пишуть латинськими літерами «https://m/life.ua». Це свідчення про те, що відправка відбулася з інтернет-сайту, а не через телефон. Протягом доби можна надіслати лише 3 повідомлення. Довжина кожного від 150 до 280 символів. При надсиланні більше 3 повідомлень за добу за всі наступні знімається абонентська плата.

Сторонні сайти

відправка смс

Відправляти смс дозволяє сайт ТОВ «Астеліт» або SMS.DN.UA. На цьому порталі доступне листування з абонентами Лайф та кількох інших українських операторів. Для пошуку потрібної мережі використовується простий сервіс.

Перш ніж написати текст, треба знайти свого оператора. Для цього в віконці меню набирають перші цифри номера і вибирають команду «відправити смс безкоштовно Лайф». Уважно перевіряйте список – потрібно правильно вказати оператора мережі. Адресат отримає смс, якщо він у цей момент знаходиться в зоні доступу та активний. Обов’язково читайте умови надання послуги – на деяких сайтах вона оплачується.

Плюси відправки смс через інтернет

надсилання повідомлень з телефонуСайт для відправки смс дає можливість скористатися послугою тим, у кого немає телефону під рукою або закінчився оплачений період. Є ряд додаткових переваг. Наприклад, телефон надсилає лише повідомлення обмеженої довжини, а якщо текст довший – ділить його на 2 відправлення. Через сайт Лайф повідомлення відправляються цілком.

Важливо: При надсиланні через сайт текст повідомлення залишається в пам’яті програми. Це дозволяє відправнику перевірити історію своїх повідомлень.

Тексти на комп’ютері або планшеті набирати набагато зручніше, ніж на невеликому екрані смартфону. Це особливо важливо для людей, яким важко користуватися маленькими кнопками або зір обмежений. Так набагато простіше виправити помилки і не станеться неприємності через опцію «Т9».

З сайту оператора Лайф-Україна можна надсилати короткі повідомлення не тільки країною, а й за кордон. Вони приймаються для абонентів будь-яких телефонних мереж, не тільки Лайф.