Як вибрати унікальний номер лайф із красивими цифрами?

Як вибрати унікальний номер лайф із красивими цифрами?

Мобільний зв’язок – мабуть, одна із найзручніших речей у сучасному світі. Майже кожна людина має можливість зв’язатися з будь-ким у будь-якій точці світу. Багато хто мріяв мати власний, унікальний номер, що легко запам’ятовується, або з будь-яким сенсом, будь то важлива дата, щасливе число і т.п. Така функція доступна, отримайте номер лайф за інструкцією нижче!

Вибір та зміна номера Лайф

Дана послуга дозволяє самостійно вибирати номер, що сподобався. Вибрати красивий і незабутній можна не виходячи з дому на офіційному сайті мобільного оператора стільникового зв’язку.

форма вибору номераЩоб вибрати номер, потрібно зайти на офіційний сайт lifecell, перейти в розділ “Інтернет-магазин”, замовити номер Лайфселл. Далі, користувач має вибір коду оператора, всього їх три (073, 063 і 093). Наступним кроком потрібно вказати як мінімум три цифри майбутнього номера. Система надасть комбінації, з яких потрібно вибрати потрібний вам. Після підтвердження операції його буде змінено.

Категорії:

  • Платиновий;
  • Діамантовий;
  • Золотий;
  • Срібний;
  • Бронзові.

Різні категорії мають різні можливості. Виберіть свій тариф та змініть номер у два кліки!

Кому може стати в нагоді послуга?

Ця послуга може стати в нагоді широкому колу осіб. Абоненти часто хочуть, щоб він був особливим, дзеркальним або розпочинався з дати народження. Змінити номер – також є виходом для людей, які часто отримують негативні дзвінки. Не завадить замовити послугу від Лайфселла бізнесменам та іншим діловим особам, мати номер, що запам’ятовується – великий крок на зустріч до покупця.

Чому саме лайф?

лого ідеальний номерПорівнюючи послуги компанії з конкурентами, Lifecell перемагає за співвідношенням ціна/якість. Надає широкий асортимент послуг, подібні послуги зі зміни номера є лише у кількох операторів, проте ціни перевищують у кілька разів. Так, наприклад, зміна номера із чотирма обраними числами у конкурентів може коштувати від 3000 грн. Компанія поважає клієнтів Life та надає абонентам мережі унікальні можливості.

Що відрізняє лайф від інших операторів:

  • найрозвиненіша мережа 3G. 3G мережа Lifecell розгорнута більш ніж у 5000 містах та населених пунктах України. Мережа охоплює 25 мільйонів людей. Компанія активно розвивається, з кожним роком кількість користувачів та площа роботи мережі збільшується;
  • наявність високошвидкісного 4.5G інтернету. Новітня мережа 4.5G працює на території України, підключіть тариф та погляньте на мобільний інтернет за новим;
  • найнижчі ціни на послуги. Компанія Lifecell надає найдоступніші послуги;
  • підтримка різних сервісів, знижки у додатках. Стільниковий оператор працює з популярними ресурсами та надає абонентам доступ до платних сервісів або знижки до підписок на них.

Більшість абонентів України віддають перевагу послугам Lifecell. Щоб підключитися до послуг оператора з можливістю вибору номера, перейдіть на офіційний сайт компанії Lifecell та замовте послугу!