Кому допоможе опція вільна заміна від лайфсел

Кому допоможе опція вільна заміна від лайфсел

Одна з провідних компаній на ринку телекомунікації Лайф (Лайфселл) пропонує своїм абонентам незвичайний і дуже актуальний сервіс. Тепер можна замінити хвилини для спілкування на мегабайти мобільного інтернету. У цій статті будуть розглянуті умови підключення та використання опції вільна заміна.

Користувачі, яким підійде опція «Вільна заміна» Лайф

Зазвичай обмін запитують ті клієнти, які користуються Інтернетом активніше, ніж телефонують. Для того, щоб скористатися пропозицією потрібно:

  • підключити тарифний план “Абсолютна свобода”;
  • мати на рахунку 200 хвилин та більше;
  • вибрати з трьох варіантів замовлення «Вільної заміни» найзручніший.

Оператор пропонує своїм клієнтам такі способи підключення опції:

  • за номером * 245 #;
  • через додаток «Мій lifecell»;
  • за допомогою сервісу самообслуговування «Мій lifecell».

Корисні відомості про цей сервіс

Коли користувач замовляє обмін, з його рахунку знімають 200 хвилин на дзвінки та нараховують 1 гігабайт мобільного Інтернету. Він дійсний тільки для поточного 4-тижневий пакет послуг. Коли абоненту надішлють новий пакет, дія опції закінчиться.

Інформація про вибір тарифу

«Абсолютна свобода» – цікава пропозиція від компанії «Лайф» за 115-200 грн залежно від обраного типу: S, M або L. Перейти на нього неможливо. Для того, щоб користуватися цим тарифним планом, потрібно придбати відповідний стартовий пакет. 4-тижневий набір включає наступні сервіси:

  • 750 хвилин на всі дзвінки по Україні;
  • безкоштовне користування соціальними мережами (Фейсбуком і т.д.);
  • від 7 гігабайт до безліміту на Ютуб, Мегого, Диван ТБ (залежно від обраного пакета: S, M або L);
  • повернення 5 відсотків витрат в інтернет-магазинах (програма лояльності від Fishka).

Якщо набір опцій закінчився раніше, ніж через чотири тижні, можна його замовити раніше за 105-185 грн (знову ж дивлячись на тип). У разі закінчення терміну дії 4-тижневого пакету та недостатньої кількості коштів на рахунку користувачеві надаються щоденні послуги за 6-12 грн. У них входять 150-350 мегабайт інтернету та 25 дзвінків на Лайф.

Абонент може легко змінити тип послуг, яким користується. Для цього достатньо набрати комбінацію *141*701#, *141*702# або *141*703# – для типів S, M чи L відповідно.

Резюме

Опція вільна заміна Лайф має таку перевагу: людина сама може розставити пріоритети між дзвінками та мобільним інтернетом. Вкотре компанія підтвердила свою сучасність, гарну якість зв’язку та повагу до користувачів. Саме завдяки цим критеріям багато потенційних клієнтів обирають Лайф – компанію, яка надає вільний вибір і різноманітність опцій. Недоліком пропозиції вважатимуться те, що користуватися нею можуть лише клієнти з певним тарифним планом. Відгуки користувачів про цей сервіс загалом позитивні. І хоча вона була введена більше року тому, багато хто досі із задоволенням користується нею.

Дзвінки і мобільний інтернет – нова аксіома від компанії Лайф. Перевірте і Ви вже зараз!