Роумінг онлайн для всіх — підключення та відключення послуги на лайф

Роумінг онлайн для всіх — підключення та відключення послуги на лайф

Компанія лайф дає можливість вибрати доступний роумінг онлайн. Для цього виберіть одну з двох послуг: «роумінг онлайн» або «роумінг онлайн плюс». В рамках послуги можна замовити від 500 мб до 4 Гб мобільного інтернету. Послугою можна керувати як усередині України, так і за її межами.

Умови під час підключення послуги на постійній основі

При підключенні даного набору послуг, що входять до пакету, плата за підключення та вимкнення не стягується. Списання коштів з рахунку починається лише після першого підключення до мережі інтернет та за наявності 150 гривень на вашому балансі. Пакет діє 1 тиждень з моменту користування мобільним інтернетом.

Щоб продовжити роумінг лайф, необхідно використовувати більше 500 мб трафіку, також послуга триватиме через 7 днів користування, якщо на рахунку буде менше 150 грн. пакет не продовжується.

Умови при підключенні послуги разово

Списання грошей з балансу користувача починається в момент підключення послуги і діє протягом семи, чотирнадцяти або тридцяти днів після того, як ви почнете користуватися інтернетом у країнах, що зазначені в умовах. Як тільки термін дії закінчується, починають діяти стандартні тарифи лайф інтернет в роумінгу. Якщо абонент не почав користуватися інтернетом при підключеному пакеті, весь трафік списується. При цьому гроші не можна повернути.

Щоб почати користуватися інтернетом від лайф, необхідно вибрати один із трьох варіантів для групи країн у рамках набору «роумінг онлайн»:

  1. 7 днів – 500 Мб за 175 грн;
  2. 14 днів – 1 Гб за 320 грн з поверненням 100 бонусів;
  3. 30 днів – 2 Гб за 600 грн з поверненням 150 бонусів.

Бонуси нараховуються за умовами акції Кешбек. Акція діє лише за разового замовлення на 14 та 30 днів.

Список країн

Для пакету лайф «онлайн ПЛЮС» діють інші розцінки та умови, а саме:

  1. 7 днів – 1 Гб за 185 грн;
  2. 14 днів – 2 Гб за 350 грн з поверненням 100 бонусів;
  3. 30 днів – 4 Гб за 600 грн з поверненням 150 бонусів.

Зарахування бонусних коштів здійснюється, за таким же принципом, як і в попередньому випадку.

Як підключити роумінг лайф? Дуже просто: підключення та відключення здійснюється за допомогою введення комбінації *108*7# кнопка виклику – для пакета Лайф онлайн, або * 108 для пакета онлайн плюс.

Нарахування кешбеку

Достатньо замовити послугу на 14 або 30 днів та отримати одноразово 100 або 150 бонусів. 1 бонус дає право та дорівнює загальною вартістю 1 гривня. Бонуси можна використати для оплати телекомунікаційних послуг в Україні. Детальні умови використання бонусів. Термін акції «Роумінг Кешбек» з 05.06.2019 року та до 31.08.2019 року (включно). А скористатися бонусами можна протягом 60 днів із моменту замовлення послуги. Телефонуйте розумно з економією.