Чи варто брати

Чи варто брати “Гроші на замовлення” від Водафон

Якщо виникла потреба зателефонувати, а грошей немає, можна оформити послугу Водафон Гроші на замовлення. Після активації 20 гривень надійдуть на рахунок для витрат на дзвінки, SMS-повідомлення та інтернет. Спосіб активувати можливість Водафону отримати гроші у борг на телефон – надіслати порожнє послання на номер 5010.

Особливості отримання грошей у борг від МТС

гроші на смартфоніЗалежно від стану балансу кошти можуть прийти на основний або додатковий рахунок. Якщо на телефоні більше 2 копійок, то гроші зарахуються на головний. Якщо менше – тоді гроші у борг на телефон Водафон надійдуть на запасний рахунок. Ними можна сплатити:

  • інтернет;
  • повідомлення та дзвінки в межах України;
  • послуги міжнародного зв’язку.

Пакет із запасного балансу може сплатити за дзвінки та СМС по Україні та в роумінгу, але з його допомогою не заплатити за контент-послуги. З основного рахунку гроші витрачаються за тим самим тарифом, що й зараховані. Усі деталі можна уточнити у співробітника сервісного центру за номером 111.

Повернення коштів Водафону після отримання грошей у борг

Кожен кредит потрібно виплачувати із відсотками. Саме міні-кредитом за своєю суттю можна назвати цю послугу від Водафону, отже, гроші за неї теж доведеться повертати. Потрібну суму буде списано з рахунку відразу після поповнення балансу телефону.

лого послуги гроші на замовленняУ разі, якщо коштів на балансі недостатньо, щоб повністю покрити всі витрати, за послугу буде списано лише половину грошей. Виплата за тарифним планом пріоритетніша для компанії. Вся процедура цілком коштує 23 гривні. 20 гривень нараховується на телефон та 3 гривні – ціна самої послуги.

Важлива інформація про гроші в борг від МТС

Скористатися цією послугою можуть лише ті клієнти, які використовують сім-картку даного оператора не менше 3 місяців, за умови, що за останній місяць вони витратили на мобільний зв’язок понад 10 гривень.

Пакети, активовані за допомогою послуги, дійсні протягом двох місяців для основного рахунку та 30 днів – для додаткового. Початком вважається день, коли гроші надійшли на баланс телефону.

Підключення та відключення послуги Гроші на телефон Водафон

кредит на рахунокЩоб терміново отримати гроші, потрібно надіслати повідомлення з будь-яким текстом за номером 5010. У відповідь прийде СМС, що надає статус операції. Для перевірки головного рахунку слід набрати *101# на телефоні. Щоб дізнатися, чи прийшли кошти на додатковий рахунок, потрібно вибрати та виконати команду *101*10#.

Спеціальних дій для вимкнення послуги не потрібно. Одноразове підключення закінчиться, щойно погашено кредит і виплачені гроші за сам сервіс, тобто. сума у ​​розмірі 23 гривень. Щоб отримати ще 20 гривень у борг, потрібно повторити дію підключення.

Пропозиція “Гроші на замовлення” компанії Водафон (МТС) полягає в тому, що за 3 гривні можна отримати на рахунок телефону 20 гривень для оплати 3G/2G інтернету, послуг передачі даних, дзвінків та СМС-повідомлень. 3 гривні – і можна бути на зв’язку з дорогими людьми цілодобово, незважаючи на жодні перепони.