Тариф Лайфселл Комфорт — ідеальний вибір для абонентів популярної мобільної мережі

Тариф Лайфселл Комфорт — ідеальний вибір для абонентів популярної мобільної мережі

Унікальні пропозиції Лайфселл включають використання тарифного плану «Комфорт». Цей тариф є одним із найбільш зручних та затребуваних серед тих, хто тісно взаємодіє з провідним мобільним оператором країни. Замовників залучають вигідні умови зв’язку з абонентами, які користуються послугами, які надає інші постачальники мобільного зв’язку. Основна увага приділяється добре продуманим пакетним послугам, які надаються з урахуванням актуальних потреб численних користувачів.

Умови тарифу комфорт

При підключенні до тарифу «Комфорт» абонентська плата складає 80 грн., при цьому абонплата діє протягом 30 днів. Протягом цього періоду користувачі Lifecell здійснюють безлімітні дзвінки в мережі. Важливою особливістю вважається надання 100 хвилин у рамках пакету послуг для дзвінків абонентам інших операторів, які провадять діяльність в Україні. Після використання зазначеної кількості хвилин вартість дзвінка встановлюється у розмірі 0,60 грн/хв по Україні та 0,80 грн/хв за кордон.

Текстові повідомлення СМС можна розсилати всім абонентам Лайфселл, а також клієнтам інших операторів країни. Надсилання повідомлень здійснюється в кількості 100 шт в рамках чинного плану. При надсиланні SMS понад пакет послуг вартість встановлюється в розмірі 3 грн за 100 шт на день користування. ММS понад тариф відправляються за вартістю 1,30 грн за одне повідомлення. Тарифікація надсилання повідомлень за кордон складає:

  • 20 грн за 15 СМС;
  • 1,30 грн за одне ММS.

Комфорт від Lifecell дозволяє вигідно користуватися інтернетом, оскільки для доступу до мережі надається 4 ГБ всередині пакету. Безперечною перевагою є безліміт інтернету для соціальних мереж.

Перейти до «Комфорту» з іншого тарифного плану можна за допомогою набору комбінації *200#, для повторного замовлення послуг необхідно набрати *700#.

Варто звернути увагу на нові тарифи Спека GO або конструктор зроби сам.

Інші умови надання послуг зв’язку

Ці умови дійсні для всіх користувачів мобільної мережі. Ціна визначається з урахуванням пенсійного збору та податку на додаткову вартість. Плата за дзвінки списується щомісяця за умови наявності відповідної суми на рахунку абонента. Мегабайти, надані згідно з умовами тарифного плану, списуються в першу секунду при передачі мобільних даних.

Користувачі не мають права самостійно перепрограмувати або якось модернізувати сім-карту без дозволу Lifecell, займатися підключенням до мережі будь-якого стороннього обладнання.

На території, яка не підконтрольна Україні, використання пакету є обмеженим або повністю неможливим. При виїзді в ці території корисно заздалегідь продумати, яким чином встановлювати і підтримувати зв’язок із близькими.