Тариф залізна двадцятка від лайф — даєш за 20

Тариф залізна двадцятка від лайф — даєш за 20

Новий дешевий тариф залізна двадцятка за 20 гривень на 4 тижні від лайфу – покаже нову конкуренцію на ринку стільникового зв’язку в Україні. Після підвищення цін на деякі послуги є гідний лідер на ринку з безлімітом у мережі, хвилинами на інших операторів та інтернетом для своїх абонентів. Детальний опис тарифного плану від лайфсел.

Умови тарифу залізна двадцятка лайф

Залізна двадцятка

Мобільний оператор кинув виклик своїм конкурентам інноваційним тарифним планом із абонплатою лише 20 гривень на 4 тижні. По суті з таким обсягом послуг він гідний противник іншим гігантам телеком-ринку. Отже, за мінімальну абонплату абонент отримує таке:

  • безліміт усередині мережі lifecell;
  • 100 хвилин для дзвінків на інші мобільні оператори, в тому числі й міські номери;
  • 10 Гб доступу до Інтернету;
  • безкоштовний доступ до соц.мереж facebook, twitter, instagram.

логотип залізна двадцяткаГідний набір для кожного абонента за мінімальну плату. Враховуючи можливість дзвонити і на міські номери та наявність інтернету – тариф залізна 20 підійде всім верствам населення.

Умови в таблиці

Тариф Залізна двадцятка

Умови

Абонентська плата, грн

20

Дзвінки всередині мережі

безліміт

Звінки на інші мережі, хв

100

Інтернет

10 Гб

Facebook, twitter, instagram

безліміт

*121#

Особливості тарифного плану

Плюсів у пакета більш ніж достатньо, але, на жаль, він є регіональним і діє на територій певних областей та населених пунктів. Список тут:

  • Західної України: Чернівці, Калуш, Кам’янець-Подільський, Тернопіль, Ужгород, Мукачеве та Рівне.
  • Південної України: Нова Каховка, Кропивницький, Олександрія (Кіровоградська обл.), Світловодськ, Первомайськ (Миколаївська обл.), Мелітополь, Бердянськ та Енергодар.
  • Східної України: Нікополь, Павлоград, Краматорськ, Слов’янськ, Бахмут, Сєвєродонецьк, Мирноград, Покровськ, Лозова (Харківська обл.), Ізюм, Лисичанськ, Рубіжне, Кременчук, Суми, Конотоп, Шостка та Лубни.

У разі користування послугами за межами зазначеного регіону пакет послуг використовується до кінця того дня, коли був здійснений останній вихідний дзвінок у межах території дії 4 тижневого пакету послуг за тарифом «Залізна Двадцятка», а починаючи з наступного дня застосовується стандартна тарифікація.

Якщо витратити всі послуги хвилин та інтернету можна замовити позачергове нарахування, не частіше ніж 1 раз на день, набравши комбінацію *700#

Підключити тариф залізна двадцятка

Активувати тарифний план можна із 12 вересня 2019 року. На жаль, перехід на пакет з інших тарифних планів не передбачено. Але є маленька хитрість – активувати тариф залізної 20 можна при зміні оператора набравши комбінацію *820# після процедури перенесення номера.

Також можна придбати сім картку лайф і підключити пакет набравши безкоштовний номер 111, після активації там буде оплачено перший період – 4 тижні.

Висновок

Тариф ідеально підійде для всіх абонентів, оскільки поєднує безліміт та дзвінки на всі напрямки. На одному форумі його навіть прозвали “Мрія халявника” – за гідну ціну 20 гривень. Єдиний мінус – це обмежена територія дії тарифного плану.