Як працює повторне використання неактивної сім лайфсел?

Як працює повторне використання неактивної сім лайфсел?

Якщо Ви знайшли стару сім карту оператора Лайфселл, можливо, вона вже не активна і скористатися не вийде. Однак, повторне використання неактивної сім Лайфселл цілком можливе, і купівля нової не обов’язкова.

Причина блокування

Основною причиною неактивності багатьох сім карт є блокування оператором у зв’язку з тим, що власник не користується ним. Кожен оператор встановлює свій період активності для цих карт після закінчення якого він може заблокувати доступ до неї, Лайфселл здійснює блокування через 366 днів з останнього платежу. Останній платіж має бути на суму понад 10 гривень для запобігання блокуванню картки. Іноді карта може бути спочатку не активованою, у цьому випадку також слід її блокування.

Причини для розблокування старої сім карти Лайфсел є, і вони досить суттєві:

  • Насамперед, Лайфсел є досить великим і популярним оператором зв’язку в Україні. На даний момент оператор надає безліч вигідних тарифів та послуг для своїх користувачів;
  • Можливість відновити свій старий номер телефону, яким Вас могли знати інші абоненти. Це не завжди можливо, оскільки за час неактивності номер телефону міг бути присвоєний іншому абоненту;
  • Ціна активації старої сім карти Лайфселл може виявитися нижчою, ніж при купівлі нової.

Що потрібно зробити для того, щоб СІМка Лайфселл знов стала активною?

Розблокувати стару СІМ даного оператора досить легко і просто, для цього необхідно виконати кілька кроків.

  • Насамперед у Вас має бути в наявності ця карта Лайфселл. При цьому її технічний стан повинен дозволяти їй працювати, пошкоджену цим картку відновити не вийде.
  • Потрібно звернутися до найближчого салону оператора Лайфселл з неактивною сім картою. Також можна звернутися за безкоштовним для абонентів Лайфселл номером 5433 або за безкоштовним для всіх інших операторів України номером 0 800 20 5433. Дані номери безкоштовні для набору як з мобільного, так і зі стаціонарного телефону. При зверненні за послугою необхідно мати інформацію про карту, це може бути серійний номер і прикріплений до неї номер мобільного телефону. Серійний номер знаходиться на самій карті, також його можна дізнатися на її пластиковому власнику, якщо такий зберігся.
  • Після виконання всіх процедур оператор надішле Вам СМС-повідомлення для підтвердження послуги про розблокування. Для її підтвердження Вам потрібно буде внести на рахунок відновленої картки суму в районі 100 гривень – сума всіх процедур з розблокування цим, до неї входять всі комісійні збори, тому більше платити нічого не потрібно. Однак, якщо цю суму не внести в строк, то картку буде знову заблоковано. Термін поповнення вказується в направленому оператором SMS-повідомлення та становить 3 дні.

Варто звернути увагу, що не завжди є можливість відновити мобільний номер присвоєний неактивній сім карті. Пов’язано це з тим, що, можливо, ним вже користується інший абонент. Проте після відновлення їй буде надано випадково вибраний номер телефону.