Поповнення Лайфсел без комісії — поради абонентам

Поповнення Лайфсел без комісії — поради абонентам

В епоху технологічного прогресу завдання поповнення рахунку це вже не є проблемою. Існує ціла купа варіантів поповнити ваш рахунок, але часто можна зустріти грабіжницьку комісію. Але не потрібно падати духом, сьогодні ви дізнаєтеся як поповнити рахунок Лайфселл без комісії.

Як поповнити лайфселл абсолютно без комісії

поповнення карткою мобільного

Приємно, коли не потрібно витрачати зайві гроші, тож можливість оплати рахунку мобільного оператора без комісії завжди актуальна. Існує два способи поповнення особового рахунку лайфсел:

  • через Ощадбанк;
  • через салони зв’язку лайфсел.

Це зручно, тим що термінали банку та салони зв’язку можна зустріти на кожному кроці, а також абонент може поповнити баланс і на незначну суму, не переживаючи про те, що прийме термінал дрібну купюру чи ні.

Безкоштовна оплата в онлайн-сервісі Lifecell

Сьогодні легко можна поповнити особовий рахунок в онлайн-сервісах. Для того щоб оплатити зв’язок Лайфселла потрібно лише перейти на сайт https://lifecell.co.ua/redirect-pay.html, а потім ввести необхідну інформацію:

  • сума платежу;
  • номер вашого телефону;
  • номер вашої банківської картки;
  • дата закінчення дії, а також CVV-код платіжної картки.

форма поповнення рахункуУ цьому випадку, абсолютно будь-яка банківська карта і чи зареєстровані ви в особистому кабінеті – все одно кожен зможе зробити платіж. Також є функція прив’язки вашого кабінету до певного банківського рахунку, що дозволяє здійснювати операції в один клік.

Важливі моменти

На рахунку передоплати може бути не більше ніж 3000 гривень. Усі операції поповнення вимагають підтвердження з прив’язаного телефонного номера абонента (власника банківської картки з якої поповнюється).

Зверніть увагу на банківських картках є місячний ліміт на оплату через інтернет.

Найбезпечніші ресурси – сайт оператора та сайти банків.

Як поповнити рахунок, використовуючи інтернет-банкінг

поповнення без комісії

Для цього вам потрібно буде здійснити кілька нехитрих маніпуляцій, а саме:

  • ввести у стандартну форму інтернет-банкінгу, наприклад, Приват24, номер телефону, суму платежу;
  • підтвердити операцію.

Зручність цього варіанта полягає в тому, що якщо ви і так користуєтеся послугами інтернет-банкінгу, то вам не потрібно освоювати нові сервіси, а до того ж найчастіше комісія в таких випадках відсутня або вона зовсім незначна.

У цій статті ми розібрали всі можливі варіанти оплати послуг мобільного зв’язку, які надає мобільний оператор. Кожен із цих способів, напевно, знайде своїх користувачів. Тепер залишається тільки вибрати, що для вас важливіше: заощадження чи комфорт.