10 способів — як дізнатися свій номер телефону
Кожен з мобільних операторів має прості способи дізнатися свій номер телефону. Його знання необхідне при реєстрації на різних інтернет ресурсах, замовленні та оплаті різних послуг, обміні контактними даними з іншими особами, при прив’язці його до пластикової картки, щоб на нього приходили смс-повідомлення, при поповненні рахунку в терміналах оплати.
Але не кожен користувач мобільного знає про те, як на власному телефоні подивитися потрібні дані. Також потрібною інформацією можна і не володіти, якщо було здійснено заміну номера або оператора зв’язку.
Як дізнатися свій номер телефону
Існує кілька варіантів отримання необхідних даних:
- здійснити USSD–запит;
- подивитися на стартовому пакеті;
- скористатися функцією «дізнатися про свій номер»;
- зайти в налаштування або системне меню;
- використати інший телефон;
- у центрі обслуговування абонентів;
- подивитися у блокнотних записах;
- у договорі;
- у особистих кабінетах на офіційних сайтах операторів.
USSD-запит
Оператори зв’язку Київстар, Водафон, Лайфсел мають спеціальну команду – *161 #, а Тримоб встановив запит – * 145 #. Необхідно набрати цей код на клавіатурі і натиснути на кнопку виклику. Потім на екрані з’явиться інформація про власний номер. Запити на короткі номери здійснюються безкоштовно.
Переглянути у стартовому пакеті
Кожен оператор на упаковці із сім-картою у стартовому наборі вказує номер телефону. Тому, щоб отримати дані, потрібно знайти коробку з пластиковою карткою, яка раніше містила Сім-карту і подивитися. Можна вивчити номер заздалегідь, щоб у потрібній ситуації скористатися пам’яттю та повідомити необхідні дані.
Скористатися вбудованою функцією
У сучасних смартфонах у контактах є спеціальний запит «дізнатися свій номер». Набравши його, ви на екрані побачите потрібні дані.
Використання телефонних налаштувань
Власники смартфонів на базі Android мають зайти в системне меню SIM-карти та мобільні мережі, а потім вибрати з меню «налаштування сім карт». Далі на екрані з’явиться інформація з номером телефону.
Користувачі iPhone повинні відкрити системне меню, клікнути на «налаштування», а потім вибрати з списку пункт «телефон», де в самому верху видно номер, який використовуєте в даний момент. Побачити свої дані можна відкривши, збережені контакти та на першому рядку побачите потрібну інформацію.
За допомогою іншого телефону
Якщо поруч є знайомий, потрібно зробити вихідний дзвінок на його телефон і попросити продиктувати дані про вхідний дзвінок. Також можна попросити, щоб він переглянув дані в адресній книзі на пристрої.
Позвонити оператору
Набрати спеціальний короткий номер або ж здійснити дзвінок на гарячу лінію, з’єднатись з оператором, попросити його назвати дані про номер та тарифний план.
Наберіть для зв’язку з оператором:
- київстар 466
- лайфсел 5433
- водафон 111
За допомогою центру обслуговування абонентів
Зайти до найближчого центру обслуговування, що належить оператору, мобільним зв’язком якого використовуєте та запитати у співробітника. І він допоможе абоненту дізнатися про свій номер мобільного телефону.
За допомогою запису в блокноті
Відразу після покупки сім-карти внести номер у записник. У потрібній ситуації подивитися у своїх записах, зроблених заздалегідь у блокноті.
Подивитися у договорі
Під час використання контрактних послуг оператори зв’язку з абонентами укладають договір послуги. До нього вноситься інформація про номер телефону. У потрібний момент можна взяти договір та переглянути інформацію.
На офіційних порталах
Кожен оператор має свій інтернет-ресурс. А також на офіційних додатках компаній стільникових операторів.
Кабинети:
- мій водафон;
- мій київстар;
- мій лайфсел.
Як дізнатися власний номер телефону в мережі національного оператора Тримоб
Побачити потрібні дані можна на сайті. Для цього необхідно пройти реєстрацію на офіційному порталі. Потім зайти в особистий кабінет і натиснути на запит «дізнатися номер». Дізнатися дані можна набравши з телефону коротку команду – 145 # і протягом декількох секунд на екрані побачити інформацію.
Це прості способи, які допоможуть дізнатися про необхідні дані. Потрібно запам’ятати їх, щоб у потрібний момент одразу ж скористатися ними.