Як дізнатися, звідки телефонували, і чий це номер телефону

Як дізнатися, звідки телефонували, і чий це номер телефону

Мобільне шахрайство не знає кордонів. І як розібратися, де тебе намагаються надути, а де справді потрібна допомога знайомим? Саме тому важливо з’ясувати, звідки телефонували за номером телефону.

Як не стати жертвою шахрая і чому так важливо з’ясувати, звідки дзвонили за номером телефону

У особливо обдарованих фантазія б’є ключем, генеруючи нові ідеї легкого заробітку. Поширені афери:

  1. Ви приймаєте дзвінок із короткого телефону. Чемний оператор є співробітницею банку, в якому у вас відкритий рахунок. Запитуючи, шахраї можуть дізнатися важливу інформацію і вкрасти гроші. Пробивши телефон по базі, можна здивуватися, дізнавшись, що абонент знаходиться в іншому кінці країни. Висновки: до вашого банку номер не має жодного відношення, вас намагаються обдурити.
  2. Спам-розсилка з наданням/скасуванням послуг. Тексти часом настільки кричущі і тривожні, що навіть підозріла людина поспішить скасувати «підключену дорогу послугу». А перевіривши абонента, з’ясовується, що він належить іншому оператору.
  3. Найпоширеніше шахрайство на авторіа– бронь. Наприклад, ви знайшли машину за добрі гроші. Але перебуває вона у Харкові. Зідзвонюєтеся з господарем і він повідомляє, що для підтвердження наміру придбати її необхідно перерахувати символічну суму. Як тільки кошти надійдуть – він одразу ж знімає оголошення. А під час перевірки може з’ясуватися, що мешкає «власник» у Севастополі.

Не всі незнайомі номери – шахраї

У житті ситуації бувають різні. Може статися і так, що ваша допомога знадобиться родичам чи близьким знайомим. Від вас може залежати їхнє здоров’я, повернення додому тощо. Тому важливо з’ясувати, звідки телефонували за номером телефону. Можливі причини:

  • Від туристів, які відпочивають у Туреччині, часто можна почути про різноманітні види місцевих розводів. Якщо обман з верблюдом обійдеться в кілька доларів, то здирство коштів «за шубу» може потягнути на кілька тисяч. І тоді ошуканим знайомим нічого іншого, як обдзвонювати друзів і просити переказати гроші, не залишається.
  • Коли закордоном сталася аварія чи інша подія, потрібні гроші на лікування, термінову операцію, але це не страховий випадок.

Як можна перевірити номер на сайті безкоштовно

Для перевірки підійде будь-який браузер. Інакше кажучи, перевірити можна, заповнивши вказану форму, з:

  • телефону;
  • ноутбука;
  • планшетного ПК.

Достатньо ввести номер у нас на сайті та отримати відповідь безкоштовно.

Більшість операторів мають приставки до абонентів по регіону. Всього за одну хвилину можна дізнатися за номером телефону, чий номер телефону, та убезпечити себе від фінансових втрат.