4 способи поповнити рахунок водафон швидко та без комісії

4 способи поповнити рахунок водафон швидко та без комісії

Оператор підтримує багато способів оплати, тому поповнити рахунок водафон в Україні буде неважко:

  • Через додаток “My vodafon”, попередньо завантаживши його.
  • Використовуючи сайт компанії.
  • За допомогою онлайн-помічника.
  • Через термінали чи банкомати.
  • Використовуючи платіжні послуги.

Викладений список не є повним, можна додати ще кілька способів, але вони менш актуальні і в плані інтерфейсу поступаються перерахованим ресурсам.

Як поповнити водафон із банківської картки на офіційному сайті

Для “перекидання” коштів з картки на vodafon можна використовувати всі методи, які були викладені в попередньому підзаголовку. Насамперед розглянемо здійснення операції через офіційний сайт. І так, на головному сайті оператора знаходите анкорне посилання “Поповнити рахунок” і натискаєте на нього.

Далі вас перекидає на сторінку вибору способу оплати та вказівки платіжних реквізитів. Вибираєте внесок по карті, вказуєте її реквізити та тиснете “Сплатити”. Підтверджуєте виконувану операцію, після чого гроші миттєво надійдуть на ваш рахунок.

Як поповнити водафон без комісії карткою

Якщо ви не горите бажанням оплачувати комісію за здійснення процедури поповнення, вам передбачено офіційний мобільний додаток My Vodafon. Для початку, його необхідно завантажити з сайту організації на свій Android або iPhone.

Потім виконуєте вхід, використовуючи реєстраційні дані та натискаєте на значок “+”, після чого відкриється версія сайту водафон для мобільних телефонів. На сторінці вводьте необхідні для платежу дані і підтверджуєте операцію. Крім відсутності комісії, додаток не споживатиме трафіку, що іноді буває так важливо.

Поповнення рахунку без комісії через програму vodafone pay

Ще одним додатком, що дозволяє легко та найголовніше без комісії поповнити рахунок водафон з карти. Насамперед його необхідно завантажити з мобільних сервісів. Виконуєте вхід, вбиваєте дані картки, вказуєте суму переказу та натискаєте на здійснення операції. Кошти прийдуть практично миттєво, чекати довго не доведеться.

Крім оплати рахунку оператора, що розглядається нами, даний сервіс дозволяє здійснювати фінансові операції і для абонентів інших операторів України. Тому завантажуйте, може стати в нагоді.

Онлайн системи прийому платежів на водафон

Мало хто знає, що закинути гроші на vodafon можна, використовуючи спеціальні онлайн сервіси прийому та здійснення платежів, які дозволять швидко і без зайвих дій зарахувати кошти. Звичайно, вони стягують процент за здійснення операції, але він невисокий. Ось найкращі представники цієї категорії. portmone.com – один із найкращих сервісів для здійснення фінансових операцій з використанням vodafone.

Є можливість використовувати великий спектр послуг, що є безперечним плюсом. ipay.ua також дозволить вам оплатити мобільний номер розглянутого оператора. Без проблем можна сплатити за банківською карткою або за допомогою системи Masterpass. Оператор водафон дає своїм користувачам можливість оплатити послуги зв’язку безліччю способами, як з комісією, так і без. Також він дозволяє зарахувати в наземних банкоматах через онлайн платежі. Виходячи з вищесказаного, можна зробити висновок – водафон дбає про своїх клієнтів.