Тарифний план «ХайП» від lifecell — модно та креативно

Тарифний план «ХайП» від lifecell — модно та креативно

Нещодавно вийшов новий тариф хайп від стільникової компанії Лайфсел. Оператор пропонує не тільки великий обсяг інтернету та вагому кількість безкоштовних хвилин, але й низку цікавих функцій, які припадуть до душі любителям різних онлайн-сервісів.

«Хайп» – прогресивно

Сьогодні складно уявити собі життя без соцмереж. Вся молодь щонайменше щодня відвідує їх, слухає музику через Інтернет та завантажує різні матеріали до Мережі. Поява нової платоспроможної групи населення з унікальними запитами змушують придумувати операторів мобільного зв’язку нові засоби залучення потенційних клієнтів. Одним із таких прийомів стало повсюдне запровадження можливості безкоштовного користування соцмережами. «Хайп» – помітне слово, частково символ молодого покоління, нерозривно пов’язаний з Інтернетом та соцмережами, на які припадає більшість трафіку. Крім соцмереж, тариф дає можливість безлімітно користуватися цілим рядом сервісів. Безліміт надається на:

  • Соц мережі;
  • Музичний додаток fizy;
  • Месенджер BiP;
  • Хмарне сховище lifebox;
  • Мій lifecell.

Fizy прийде до душі меломанам, які не уявляють своє життя без музики. У додатку є широкий вибір музичних композицій різних жанрів і напрямків, а також найпопулярніші радіостанції.

Можливість безлімітно користуватися хмарним сховищем, мабуть, одна з найцікавіших особливостей Хайпа. Lifebox представляє собою сервіс зі зберігання персональних даних, прямо як на флешці або жорсткому диску, тільки процес зберігання відбувається в інтернеті – «хмарі», без використання пам’яті вашого пристрою. Доступ до хмарного сервісу доступний не лише через телефон, а й персональний комп’ютер. Лайфсел надає 50 безкоштовних гігабайт на Lifebox за умови оплати тарифу на 4 тижні.

Додаток «Мій lifecell» представляє собою сервіс з відстеження актуальної інформації про тарифні плани та послуги оператора.

Можливість безкоштовно користуватися месенджером – приємне доповнення для тих, хто звикли користуватися даним додатком.

Зверніть увагу, що не сплативши пакети послуг, плата за використання соцмереж буде стягуватися згідно з умовами тарифного плану.

Таблиця з умовами

Тариф Хайп

Умови

Абонентська плата, грн

100

Дзвінки всередині мережі

безліміт

Дзвінки на інші мережі, хв

75

Інтернет

8 Гб

Месенджери

безліміт

*121#

Інші особливості «Хайпу»

Крім перерахованого, lifecell також надає:

  • 8 гб інтернету;
  • 75 хвилин на інші мережі по Україні;
  • Безлімітні дзвінки на lifecell.

Так як тариф розрахований в основному на використання онлайн-сервісів, оператор обмежив кількість хвилин на інші мережі до 75, що для багатьох може здатися вкрай малим числом. Якщо у вас є постійна необхідність спілкуватися з клієнтами інших операторів, то ви можете попросити їх скачати месенджер BiP, послуги якого безкоштовні, або попросити їх перейти на Лайфсел, спілкування за яким з Хайпом не обмежене.

Підключення

Якщо ви новий абонент, то вам необхідно придбати стартовий пакет із тарифом «Хайп» в одному з магазинів Лайфсел. Потім, зателефонуйте за номером 111 для активації SIM-картки.

Якщо ви існуючий абонент, то тариф Хайп ви можете підключити через додаток «Мій lifecell», або використовуючи команду на телефоні *345#. Якщо Ви бажаєте замовити повторний пакет послуг на 4 тижні, то використовуйте команду *700#

Відключення

Відключити Хайп можна як звернувшись до салону компанії, попросивши працівника про відключення послуги, так і зателефонувавши оператору через короткий номер 5433, дотримуючись інструкцій диктора.

Хайп чудово підійде людям, які звикли спілкуватися через Інтернет, а також користуватися різними онлайн-сервісами на регулярній основі. Якщо ви віддаєте перевагу спілкуванню через СМС або телефонні дзвінки, то вам варто задуматися про вибір іншого тарифного плану.