Як дізнатися залишок на рахунку Водафон

Як дізнатися залишок на рахунку Водафон

Користуючись мобільним зв’язком дуже важливо стежити за станом рахунку. Причому як користувачеві передплаченого тарифу, і контрактному абоненту. Іноді з’являється необхідність перевірити рахунок без телефону. До того ж, якщо на одному контракті є кілька номерів, важливо відстежувати витрати по кожному. Адже в наш час дуже неприємно раптом виявитися відключеним від мобільного зв’язку. Як правильно контролювати свої витрати користувачам мережі Водафон?

Абоненти передплаченого сервісу

При користуванні зв’язком за передоплатою Ви можете бути на зв’язку лише до вичерпання позитивного балансу рахунку. Пропонуються три варіанти перевірки:

  • USSD код – *101# – кнопка виклику. У відповідь на набраний код прийде повідомлення із зазначенням залишку на рахунку.
  • Персональний кабінет My Vodafone. Достатньо просто зареєструватися на сайті та завантажити програму на мобільний телефон (а зараз це ще й 500 додаткових бонусів) – і ви зможете контролювати стан свого рахунку навіть у тому випадку, якщо телефону немає в руках.
  • Зателефонувати оператору до водафону.

Контрактні абоненти

дівчина в червономуЯкщо у абонента укладено договір з компанією Водафон, йому може надаватися кредитний ліміт на мобільний зв’язок після обнулення рахунку. Сума кредиту залежить від попередніх платежів. Звичайно, тут є своє підводне каміння – є шанс використати одразу велику суму, якщо щомісячні платежі досить великі. Останнім часом, у зв’язку з активізацією шахраїв, слід дотримуватись нескладних правил безпеки – не передзвонювати на незнайомі номери, уважно читати дрібний шрифт під час відправлення платних смс тощо. Перевірка рахунку схожа на правила для передоплати:

  • USSD код – *101*10# – кнопка виклику. Результат також відображатиме стан рахунку.
  • Персональний кабінет My Vodafone. Якщо на контракті підключено кілька номерів – можна побачити витрати по кожному з них та загальний залишок. Але тут також є обов’язковою реєстрація на сайті. Якщо виникають проблеми під час реєстрації – Вам із задоволенням допоможуть у службі підтримки за номером 111.
  • Використовуйте номер оператора водафон.
  • Дізнатись баланс у свого куратора.

Користь від реєстрації на сайті полягає і в тому, що, крім залишку, ви бачитимете свої основні витрати. А значить, зможете правильно розпорядитися бонусами від Водафону, направивши їх на найвидатковіший напрямок.

Своєчасно поповнюйте рахунок – і завжди будьте на зв’язку!