Прості способи підключити vodafone unlim 3g plus для абонентів

Прості способи підключити vodafone unlim 3g plus для абонентів

Компанія “Водафон” випустила свій новий тарифний план Vodafone Unlim 3G plus – це планка новітніх тарифних проектів, які працюють при високих швидкостях 3G і значно спрощують завдання спілкування жителів України. Всього доступні кілька пакетів: Unlim, Unlim Plus, або на основі денної плати. “Анлімітед” представляє типові вимоги, а “безліміт плюс” пропонує більше послуг. Головна перевага – це безлімітний допуск до інтернету, при високій швидкості передачі інформації 3G, що раніше було недоступно.

Які існують способи підключення

Відомий Український оператор Водафон припустив абонентам нову тарифну лінійку “Анлімітед”, тобто. безлімітний інтернет. Тарифний план містить всього 2 пакети з одними й тими самими критеріями. На відміну від звичайного, Unlim Plus пропонує трохи більше можливостей і звичайно ж постійно доступний безлімітний інтернет на швидкості 3G без будь-яких обмежень. Також тепер доступний величезний обсяг голосового зв’язку з абонентами різних міст. За підключення потрібно заплатити лише 70, 5 гривень щомісяця. За це клієнт набуває допуску до простого пакету налаштувань, оптимальних для щоденних маніпуляцій з інтернетом. Якщо Ви ще не знаєте, як підключити vodafone unlim 3g plus, пропонуємо скористатися наступною інструкцією:

  • поповніть баланс на суму;
  • для підключення телефону, необхідно натиснути *888*2#
  • перейдіть на новий проект з іншого тарифу та сплатіть послугу;
  • після отримання смс про виконання перезавантажте телефон.

Сума автоматично спишеться до переходу абонента. Крім цього, Ви можете купити пакет з усіма налаштуваннями в найближчому сервісному центрі. Активація доступна для кожного клієнта Водафон, а також МТС. Плата знімається лише за один місяць застосування. У разі потреби, за 25 грн. можна зробити підключення всього на один тиждень. При переході всі підключені до цього послуги знищуються за винятком безвіз уік-енд.

Як відключити послуги

Якщо вирішили відключити цю послугу, можна використовувати спеціальні USSD-команди. Для цього на клавіатурі необхідно натиснути комбінацію *101*502# та кнопку виклику. Щоб перевірити залишок коштів для трафіку, застосовують *101*501#. Також трапляються випадки, коли знадобилося відключити якусь платну послугу, але не знаєте, як це зробити. Для початку рекомендуємо відправити порожнє повідомлення за СМС на номер 2828. В результаті має надійти інформація з назвою чинної підписки на платній основі. Щоб вирішити проблему, просто надішліть СМС повідомлення зі словом “СТОП” у зворотному порядку.

Переваги

  • На території України доступні безкоштовні дзвінки всередині мережі МТС.
  • Безлімітний Інтернет для мобільних пристроїв.
  • Високий темп передачі за найновішим стандартом 3G.
  • Безлімітне спілкування усередині одного оператора “Водафон”.
  • За підключення дають 100 безкоштовних SMS та MMS-повідомлень на телефон для всіх операторів України.
  • Для будь-якого користувача доступно 3 Гб, чого абсолютно вистачає, щоб щодня переглядати сотні та тисячі інформативних порталів.
Vodafone Unlim 3G

Умови

Назва тарифного плану

Unlim 3G

Unlim 3G plus

Абонентська плата 28 днів, грн

75

125

 Інтернет 3G

Безліміт

Дзвінки всередині мережі

0,20 грн/хв

Безліміт

Дзвінки на інші мережі

0,20 грн/хв

100 хвилин

Перевірка *101*4#

Тарифи та пропозиції

Порівняно з іншими проектами оператора новий план чудово підійде користувачам, хто купує планшет виключно для виходу в мережу інтернету. Здійснювати дзвінки за допомогою “водафон анлім 3g плюс” також зможете, але розмови на всілякі пристрої з тарифами від різних операторів вже розцінюються інакше. Незважаючи на це, ціна розмов у нашому випадку становить лише пару гривень. За користування інтернетом щомісяця списуватиметься 65 гривень, а отже 1 раз на 4 тижні і насправді це 28 календарних днів. Якщо гроші випадково закінчилися, а вийти в мережу терміново знадобилося, можна заплатити лише 25 грн. за тиждень.

По суті пропозицій не багато і у вартість входить лише безмежний допуск на швидкості 3G, але багатьом цього цілком достатньо.

Деякі особливості

Для своїх клієнтів оператор Водафон пропонує безліч хороших умов. Коли Ви витратите більше 3 Гб на день, темп мережі суттєво знижується. Крім цього, новим користувачам неможливо закачувати всілякі торенти. Потокові відеофайли дозволяється дивитися з частотою 1,2 Мбіт/с. Безмежний трафік може бути припинений, коли прилад переключено в режим модему, тобто виходить так, що абонент зробив нове місце допуску. Крім того, не доступна безкоштовна активізація на рік.

Якщо докладно розглядати абонентську плату, після підключення вона автоматично списуватиметься з балансу покупця приблизно щомісяця. Якщо на рахунку немає достатньої суми, за замовчуванням активізується допоміжний набір налаштувань, куди входять 200 мегабайт трафіку на тій же швидкості за 7 гривень щодня, безліміт на контакти в межах своєї мережі. Ціна СМС сповіщень не змінюється, а вартість дзвінка іншим абонентам становитиме 0,20 гривень.

У результаті, новий проект від Vodafone можна охарактеризувати, як дуже вигідний для простих громадян, хто хоче щодня користуватися високошвидкісним інтернетом у власному телефоні. Для клієнтів з інших країн існують обмеження. Послуга доступна лише жителям України, які вирішили просто перейти на новий тарифний план. Незважаючи на значний набір послуг, навіть для своїх клієнтів існують певні ліміти, ознайомитися з якими необхідно ще до того, як ви наважитеся підключити vodofone unlim 3g plus. Взагалі, всі користувачі, хто вже перейшов на “водафон анлім” і зміг повністю оцінити його переваги, відгукуються позитивно.