Тариф Yezzz – Розроблений колаборацією МТС та Сільпо

Тариф Yezzz – Розроблений колаборацією МТС та Сільпо

Завдяки активній рекламі, а також існуванню спеціально виділеного під тариф сайту, більшість людей зробили висновок, що Yezzz це новий, молодий оператор мобільної мережі. Однак, це просто добре і цікаво опрацьована пропозиція з розширеними функціями від МТС спільна з компанією Сільпо.

Що таке Yezzz?

Логотип тарифуУ двох словах, це співробітництво МТС та Сільпо спрямоване на рекламу товарів та послуг, нібито призначену для всіх гостей Сільпо. Виходячи з цього, основні нововведення, а також зміни у здійсненні обслуговування, включаючи заміни сім картки з номерами та кодами регулюються та відносяться до власності МТС, а Сільпо використовуватиме свою частину партнерства, для поширення рекламних та акційних СМС. Зміни в тарифному плані не торкнуться номерної бази та кодів.

Вартість та варіанти наданих послуг

Тариф Yezzz

Умови

Абонплата за місяць

80 грн

Дзвінки абонентам Yezzz і vodafone

безліміт

Дзвінки на інші оператори

120 хв

Інтернет 2G/3G/4G

6 Гб

SMS & MMS

120 шт

Перевірка *101*88#

У випадку, якщо на рахунку абонента, не достатньо коштів для продовження пакету послуг Yezzz! На наступний період знімається 5 гривень за добу (незалежно від факту користування послугами) і до кінця доби надається:

  • дзвінки абонентам Yezzz!: без обмежень;
  • дзвінки абонентам МТС-Україна: без обмежень;
  • дзвінки абонентам Vodafone: без обмежень;
  • мобільний Інтернет: 100 Мегабайт;
  • дзвінки абонентам інших операторів в Україні: 5 хв, далі 0,50 грн/хв розмови;
  • SMS&MMS абонентам усіх операторів в Україні: 5 SMS&MMS, далі 0,50 грн/1шт.

Вартість за 1 день: 5 грн

Як підключити тариф

вигляд стартового пакетуПри переході нового тариф надається 4 ГБ на 3 міс. Достатньо підключити бонусні GB у тарифі Yezzz! І використовуйте інтернет ще більшим обсягом швидкісного 4G/3G.

  • Інтернет 4 ГБ Х 3 міс.
  • Вартість 35 грн.

Підключити *101*87#

Статус *101*88#

Спеціальні пропозиції

У пакети тарифу «Yezzz», залежно від умов покупки, входить трафік інтернету обсягом 6GB на швидкості 3G, наявність без ліміту на користування соціальними мережами і месенджерами протягом 30 днів.

Або на вибір надається 10MB на 1 день з доступною швидкістю 42 Mbit\c, кожні наступні 100 Mbit цього дня будуть вже вартістю – 5 грн.

Здійснивши перший дзвінок з тарифного плану Yezzz, за наявності активованого пакета на 30 днів (Місяць Yezzz!»). Ви отримуєте безкоштовний доступ до пакету “Відео-безліміт”, а також безліміт на сервіс YouTube. А після закінчення трьох місяців вартість цієї пропозиції складе – 30 грн/4 тижні. Опція буде включатись автоматично за умови наявності потрібної суми на балансі номера.

Підключення: *888*5#.