Тариф vodafone «СуперНет Турбо» — особливості підключення

Тариф vodafone «СуперНет Турбо» — особливості підключення

Vodafone міцно увійшов на ринок телекомунікаційних послуг України. В умовах економічної нестабільності абоненти шукають якісні та недорогі послуги зв’язку (з великою кількістю додаткових опцій), оформлені у комплексні пакети. Про одну таку пропозицію – «Vodafone SuperNet Turbo» – представляється цікавим розповісти докладніше.

Структура тарифа «СуперНет Турбо»

Тарифний план характеризується стриманою абонентською платою, а це означає, що в рамках цього пакета не потрібно оплачувати кожну хвилину або кожен витрачений гігабайт окремо. Вони грамотно скомпоновані в єдиний пакет, відповідно до споживчих норм, величина яких влаштує переважну більшість потенційних абонентів.

СуперНет Турбо характеризуеться двома основними якостями:

 • помірною вартістю;
 • щедрою мультимедійною політикою компанії.

логотип тарифного плана турбоЩодо останнього: коротко можна охарактеризувати це, як різні аспекти доступу до мобільного інтернету та різноманітних сервісів фірми. Що саме під цим мається на увазі, стане зрозумілим при розборі цінової політики компанії. Отже, основні та додаткові опції та вартість аналізованої акційної пропозиції:

Головні опції:

 • Внутрішньомережеві дзвінки – безлімітно.
 • Дзвінки на номери інших операторів (у тому числі фіксованого зв’язку) – у пакет (на 4 тижні) включається 100 хвилин.
 • СМС на українські номери розцінюються окремо і коштують 4,25 гривні за повідомлення.
 • Інтернет-з’єднання 2G/3G/4G – передбачається наявність пакета об’ємом 8 гігабайт.
 • Дзвінки за кордон користувачі здійснюють за ексклюзивною ціною 3 гривні на добу.

Додаткові опції:

 • ОнлайнПас (це набір безлімітних Інтернет-сервісів, які включають в себе онлайн-месенджери, що стали вже насущними: Telegram, VIPole, Whatsap).
 • Протягом трьох місяців з моменту активації тарифу для користувачів стає доступним пакет «Vodafone TV».
 • Протягом півроку після підключення для користувачів діятиме абсолютно безкоштовна послуга відеопас.

А тепер найцікавіше – ціна. Вартість тарифу «СуперНет Турбо» становить всього 50 гривень на місяць (якщо точніше, то за 4 тижні користування)! За поточним курсом – це $1,8. Чи не правда, таку пропозицію можна назвати наддоступною і надвигідною!

Умови в таблиці

Vodafone SuperNet Turbo

Умови

Абонплата за 4 тижні

50 грн

Дзвінки всередині мережі

безліміт

Дзвінки на інші оператори

100 хв

Інтернет 2G/3G/4G

8 Гб

Перевірка *101*4#

Географічна прив’язка тарифу «СуперНет Турбо»

Дана акція оператора Vodafone поки що доступна далеко не всім жителям України. Ось перелік областей, де він доступний для потенційних абонентів:

 • Вінницька область;
 • Волинь;
 • Житомирська область;
 • Львівський регіон;
 • Рівненська область;
 • Тернопільська область;
 • Черкаська область;
 • Хмельницька область.

Доступ до умов означає не лише технічну можливість підключення, а й безпосередньо користування умовами акції. Тобто, якщо абонент виїжджає за межі перерахованих областей, то починають діяти базові умови сімейства розрахункових планів «Super Net», однак, вони не настільки надвигідні, як «СуперНет Турбо».

Особливості підключення

дитина з барабаном і собакоюТариф «СуперНет Турбо» є привілейованою опцією сама по собі. Це означає, що для того, щоб стати абонентом на умовах даного плану слід:

 1. придбати стартовий пакет;
 2. поповнити свій акаунт на фіксовану суму (не менше величини щомісячного списання).

У рамках сімейства тарифів «СуперНет» нові користувачі, що підключаються, мають можливість безкоштовно змінити неуподобаний план (адже крім «Turbo» в лінійці також присутні «Start», «Pro», «Unlim»). Але діє така можливість тільки перші 7 днів, а потім послуга стає платною (і ціна дорівнює втраті вартості плану, що залишається).

Стати привілейованим споживачем послуг зв’язку в рамках цієї акційної пропозиції (у разі наявності сприятливих географічних умов) можна, набравши комбінацію з мобільного телефону, підключеного до українського сегменту оператора Vodafone:

*101*444# (виклик)

Щоб потім мати можливість перевіряти баланс та налаштування, слід набирати комбінацію:

*101*4# (виклик).

Резюме

Отримати ексклюзивні вартісні умови за якоюсь якісною і при цьому затребуваною послугою – велика рідкість у сучасному житті. Тариф «СуперНет Турбо» від міжнародного мобільного оператора «Vodafone» – один із таких рідкісних, унікальних випадків. І якщо у вас, як у абонента, присутні технологічні можливості для переходу на умови акції, що розглядається (тобто, вам просто пощастило жити у відповідному регіоні України), то упускати можливість приєднатися до акції, що розглядається – це непробачна помилка!