Які тарифи без абонплати Київстар пропонує для своїх абонентів

Які тарифи без абонплати Київстар пропонує для своїх абонентів

Київстар вважається основним мобільним оператором в Україні. На даний час пропозиціями від компанії користуються вже приблизно 30 млн. абонентів. Сьогодні компанія продовжує активно розвиватися та пропонує своїм клієнтам тарифи Київстар без абонплати: Класичний, Датчик, Комфорт. Тепер кожен абонент зможе платити лише за фактом розмови, що дає змогу значно заощадити на розмовах. Кожен проект унікальний і пропонує користувачеві свої переваги.

Тариф “Класичний”

Досить часто абоненти утримуються від багатьох проектів через високу вартість послуг, тому в Київстарі розробили спеціальний тарифний план “Класичний”. Це один із перших проектів, який розроблявся вже дуже давно. Абонентська плата тут зовсім не стягується, але вам також залишаються доступні розмови всередині мережі. Вартість залежить лише від часу розмови.

Плата за з’єднання не перевищує 0,35 грн. Якщо дзвінки здійснюються на пристрої з послугами інших операторів, доведеться заплатити 0,85 грн. Якщо потрібно відправити повідомлення, вартість СМС-0,35 грн. Також доступний інтернет за ціною 5, 30 грн. за 10 кб.

Тариф “Датчик”

Однотарифний проект “Датчик” спеціально розроблявся для роботи з різноманітними вимірювачами пожежної сигналізації. Сьогодні велика кількість різних компаній стежить за своїми пристроями через GPS. СІМ-картка приймає сигнал і передає інформацію на сервер. Так ви зможете застосовувати в сигналізації та інші тарифні проекти, але тарифікація та підрахунок мегабайт для серфінгу регулярно округляється до 200 кб, які відразу знімаються, при передачі байта інформації. Це абсолютно не перешкоджає обміну оповіщеннями в мессенджері.

За символічну плату 30 грн. на місяць абонент отримує:

  • 450 хв. розмови;
  • 600 СМС повідомлень;
  • 300 Мб трафіку;
  • дзвінки на інші номери коштуватимуть 1,5 грн.

Тариф “Комфорт” та послуга плати коли користуєшся

Тарифний план Комфорт пропонує користувачам пакети послуг вартістю 1,97 за день. За цю суму абонентам надається 50 Мегабайтів високошвидкісного інтернет-з’єднання, чого цілком достатньо для спілкування всередині мережі та месенджерах, а також перевірити пошту, послухати музику. Якщо цього недостатньо, доступні пакети по 100 Мб. Вартість дзвінків 0,16 грн. всередині мережі та 0,74 грн. понад пакет. Вартість СМС не перевищує 0,60 грн., при спілкуванні між користувачами “Київстар” та 2,20 грн., при передачі повідомлення за кордон.

Сервіс “Плати коли користуєшся” дає можливість телефонувати за нульового балансу. Абоненту надається певна сума у борг, що дозволяє користуватися послугами провайдера.

Нові проекти призначені лише для тих, хто бажає заощадити на дзвінках і щоразу розраховує власні кошти. Якщо вам необхідно здійснювати дзвінки лише за фактом, нові тарифи від Київстар стануть найвигіднішою пропозицією. Абонентська плата тут знімається тільки за розмови, а заплатити можна в будь-який зручний для вас час, що здається дуже рентабельним.