Тариф Smart київстар – заради нього варто перейти на контракт

Тариф Smart київстар – заради нього варто перейти на контракт

Новий тариф Smart київстар надасть абонентам усе, що потрібно для спілкування з мобільного у 2020 році. Різноманітність послуг, включених у тарифний план, відрізняє його сучасним підходом до отримання пакету послуг від мобільного оператора.

Smart тариф для пристроїв пакетів від Київстар

Серед інших переваг мобільного тарифу є економічні та фінансові пропозиції. Головне в них це мережевий безліміт. Смарт тариф, як і більшість інших тарифів, дає можливість клієнту користуватися найякіснішим інтернетом 4G. Послуги дзвінків варіюються від 120 до 3 000 хвилин по Україні, зокрема можливість дзвонити за кордон.

Особливість Mobile ID

logo mobile id

З цією цифровою ідентифікацією користувачеві надається можливість підписувати електронним підписом різного роду електронні документи.

Ще одна особливість тарифного плану створена мобільною системою для контрактних клієнтів – тариф Київстар Сім’я. Тариф забезпечує безлімітні дзвінки в мережі та 60 хвилин на інші мобільні стартові пакети, а також 6 000Mб для користувачів мобільного інтернету.

Всі абоненти мобільної мережі Київстар можуть перейти на будь-який тариф, при цьому власний номер зберігається, а послуга не вимагає додаткової плати.

Таблиця

Тариф Smart

Після зняття абонплати

Абонентська плата — 4 тижні

100 грн

Дзвінки всередині мережі

безліміт

Дзвінки на інші оператори і стаціонарні телефони, а також Італії, Чехії, росії, Польщи

120 хв

Інтернет

12 000 Мб

Перевірка *112#

Особливість тарифа

“Sim для пристроїв” призначений для власників різного роду девайсів, замовити другу SIM карту можна безкоштовно.

чоловік з смартфоном

Smart+ та особливість для клієнта тарифу додатково отримує «SIM для планшета», що дозволяє йому користуватися безлімітним мобільним інтернетом у планшеті, роутері тощо.

Тариф Smart Max і вище, «SIM для другого телефону», створений для власників другого телефону. Ці послуги найчастіше використовує бізнес аудиторія.

Smart Max, Smart Business, Smart Business+ додаткова допомога клієнтам тарифів:

  • ліцензоване програмне забезпечення Microsoft Office 365, яке можна використовувати не лише на телефоні, але й на ПК або планшеті. До одного телефонного номера можна підключити до 15 пристроїв;
  • «Віртуальна мобільна АТС», яка розподіляє, зберігає та керує вхідними та вихідними дзвінками, а також дозволяє інтегрувати CRM-систему та багато іншого.
  • дає 3 000 хвилин для використання фіксованого телефонного зв’язку в пакеті «Sip Business+» у тарифному плані Smart Business+.

Перший місяць користування більшістю тарифів як для контрактних, так і для бізнес-абонентів буде коштувати 100 грн. Нові бізнес-абоненти завдяки акції «Бізнес старт» мають можливість протягом 6 місяців заощаджувати до 50% вартості послуг у будь-якому вибраному тарифі.

Користуватися всіма послугами можна одразу, а оплачувати частинами, або наступного місяця. Величезний перелік послуг та допомоги доступні без додаткової плати. Високий рівень захисту персональних даних, особливо, якщо номер використовується для онлайн-банкінгу або ведення бізнесу.

Трішки історії

логотип київстар на смартфоні

Найвпливовіша мережа світового масштабу мобільного зв’язку «Київстар» веде відлік своєї безперервної роботи ще з 1994 року. Український бренд телекомунікації завжди користується широким попитом у споживачів мобільного зв’язку, і вже сьогодні компанія має 26 мільйонів постійних клієнтів. Тут зосереджені величезні інвестиції у міста та села України (близько 30 тисяч населених пунктів), у тому числі для основних між регіональних трас, морських та річкових узбереж, а також 195 країн на 5 континентах, куди компанія здійснює роумінгові послуги.

Особливу увагу Київстар приділяє створенню нових робочих місць, розвитку бізнесу в Україні. Вже налічується безліч реалізованих проектів просування національного мобільного бізнесу. Один з них ,,Make Your Mark”, спонсором якого є міжнародна група VEON. Дана група проводить інтеграцію технічно обдарованої молоді України. Всі ініціативи компанії Київстар спрямовані на покращення життя, розвиток культури, зростання та підтримку економіки країни та безпеку користування інтернетом для дітей .