Суперсила Київстар переваги мобільного оператора у смартфоні

Суперсила Київстар переваги мобільного оператора у смартфоні

Телекомунікаційна компанія Київстар постійно балує своїх абонентів новими пропозиціями, від яких все важче відмовитись. Саме таку пропозицію ми маємо намір сьогодні розглянути та обговорити, щоб сповна оцінити всі вигоди, які нам пропонується.

Це “Суперсила”, не тариф, але діє у межах тарифів нової лінійки. Про те, як підключитися, та як користуватися цією корисною та вигідною пропозицією від Київстар читайте нижче.

Що являє собою “Суперсила”

По суті це додаткові послуги до тих, що вже існують у самому тарифі. На даний момент, коли діє акція “Спробуй Суперсилу”, цю послугу можна підключити в рамках будь-якого тарифу на 4 тижні. Після цього часу підключення можна повторити або вибрати тариф, де вона підключається за замовчуванням.

Що ж входить до блоку послуг під кодовою назвою “Суперсила”:

 • найпривабливіше – це 5 додаткових Гб мобільного інтернету;
 • комусь важливіше 100 додаткових хвилин для дзвінків на номери інших операторів та за кордон – до Польщі, Італії, Німеччини, Чехії, Росії, Ізраїлю, США, Канади, Індії та Узбекистану;
 • можна використовувати не тарифікований (безоплатний) перегляд роликів у ютюб або спілкування в будь-яких соцмережах – приваблива пропозиція для молодих та мобільних абонентів;
 • швидкісний домашній інтернет без додаткової оплати доступний у рамках тарифів ТВІЙ Оптимум та ТВІЙ Максимум;
 • для любителів TV “Суперсила” пропонує доступ до 270 каналів, які можна переглядати на будь-якому пристрої – Smart TV, ноутбуках, планшетах, смартфонах.

Такий пакет послуг входить у пропозицію. Поспішайте ними скористатися, тим більше, що це жодним чином не позначиться на вашому бюджеті. Поки що все безкоштовно і на ваш вибір-будь-яка із запропонованих послуг на 4 тижні.

Який порядок підключення послуги “Суперсила”

Тепер найголовніші питання – хто, коли та як може підключити послугу “Суперсила”.

Поки діє акція “Спробуй Суперсилу”, підключити її можуть усі абоненти Київстару. Для цього достатньо визначитися з вибором послуги (усі одразу не доступні) та:

 • звернутися до найближчого магазину Київстар;
 • зателефонувати на номер 500 – і клавішу виклик;
 • або зайти на сайт “Мій Київстар” та підключити його в режимі онлайн.

Слід знати, що ця послуга буде доступна лише 4 тижні, потім треба буде придбати тариф, до якого входить дана послуга на постійній основі. Це такі тарифи, як:

 • ТВІЙ Оптимум та ТВІЙ Максимум, Твій Вибір – для додаткових 5 Гб мобільного інтернету;
 • для Київстар TV це ще й тариф Смачний;
 • для підключення 100 хвилин додатково для дзвінків за кордон тариф ВСЕ РАЗОМ Максимум;
 • Відео на ходу можна підключити в рамках тарифів ТВІЙ Вибір та Смачний.

Треба розуміти, що такі тарифи, де доступна послуга “Суперсила” коштуватимуть дорожче, а акційна пропозиція має закликати в абоненті інтерес до цієї пропозиції та сповна оцінити всі його переваги, щоб легко розлучитися з кровною гривнею, переплаченою за додаткову послугу.