«Smart SIM» — стартовий пакет від Київстар

«Smart SIM» — стартовий пакет від Київстар

Сучасні технології потребують нових рішень. Сьогодні ринок електроніки рясніє пропозиціями з продажу смарт-годинників, GPS-трекерів, дитячих маячків, планшетів, смартфонів та інших гаджетів.

Всім цим IoT-пристроям потрібна Sim-карта для роботи. У цьому списку деякі типи сигналізацій і датчиків. Проблема полягає в тому, що набуваючи нової сімки, необхідно підключити хоч якийсь тарифний план, що включає, як мінімум: дзвінки, смс та інтернет. Звичайним користувачам такий варіант не дуже подобається, оскільки доводиться платити за те, що не використовуєш. Наприклад, навіщо пакет смс на сім-карті, яку я вставлю в брелок із ключами. Або навіщо пакет дзвінків, сигналізації, або датчику руху. Тому компанія Київстар розробила нову пропозицію, для всіх власників смарт пристроїв та планшетів – “Smart Sim“.

Суть новинки

Це стартовий пакет, у якому відсутній будь-який тарифний план. Це особливо добре підходить тим, хто не користується голосовим зв’язком. Ви не сплачуєте за непотрібні пакети. Це дозволяє суттєво заощадити.

упаковкаПровівши дослідження абонентських заяв на початку 2020 року, компанія з’ясувала, що за короткий проміжок часу надійшло понад 62 000 запитів на зміну стільникового оператора зі збереженням старого номера. Це призвело до третьої опції Smart Sim, про яку розповімо далі. Причиною такого ажіотажу став виведення ринку стільникових послуг нових, вигідніших, клиенто-ориентированных тарифів.

Що ви отримаєте

Обсяг мобільного інтернету, кількість SMS та хвилин спілкування нагадує магазин “Все по 30”. Саме стільки мегабайт, хвилин та повідомлень зможете використовувати у своїх смарт-пристроях, при підключенні тарифу SIM для пристроїв. Що цілком нормально, адже витрата трафіку, наприклад, у відеокамери з функцією надсилання фото, становить в середньому 1,5 МБ, залежно від налаштувань.

логотип

Наступна можливість нового стартового пакету – це підключення тарифу “SIM для планшета”, що дає можливість використовувати в планшеті, модемі або в ще одному смартфоні додаткову сімку для інтернету. Усі пристрої отримають об’єднаний номер та рахунок, щоб оплачувати послуги оператора.

Крім того, компанія прибрала плату за послугу “Самостійна заміна SIM”. Це зроблено, щоб спростити відновлення втраченої/поламана SIM-картки або заміни її на нову, за допомогою 4G. Тепер можна самому, без консультанта, сидячи вдома у зручному кріслі, відновити або замінити Sim-карту.

Висновок

Воістину, Київстар можна назвати найдобрішим з мобільних операторів. Вони неодноразово виводили на ринок нові тарифи, які максимально відповідають потребам абонентів без зайвих, непотрібних опцій. Одним із прикладів може бути тариф “Дзвінки для батьків”. У багатьох є старші батьки, яким не потрібен інтернет, але вони часто дзвонять, щоб почути онуків, або скоротати вечір спілкуючись зі своїми вже дорослими дітьми.

З нетерпінням чекатимемо новинок від Київстар, про які докладно розповімо у наступному випуску.