Що відомо про міграції в мережі київстар

Що відомо про міграції в мережі київстар

Послуга міграція в мережі Київстар пропонує хорошу можливість миттєво змінити конфігурацію сервісу з договору на передоплату і навпаки на контракт. Крім того, при пересуваннях із передоплати реально підключити один бізнес-план від Київстар. Нова модель сервісу має кілька позитивних якостей, якщо порівнювати її з попередньою. Тож чи варто переходити на контракт київстар.

Що потрібно знати клієнтам для переходу на передоплату

Щоб переключитися на інший договір, слід попрямувати до місцевої філії Київстар, де обслуговують усіх абонентів та передати документ, що засвідчує особу. Після цього у спеціальному бланку будуть збережені всі ваші дані та залишиться лише поставити підпис. Крім того, доведеться пред’явити власний ідентифікатор, який ви отримували при покупці СІМ картки. Якщо є індивідуальним бізнесменом, у такому разі надайте папери від податкової для підтвердження, що всі відрахування робляться щомісяця. Вся процедура займає багато часу і підключити нові послуги не так просто.

бланк договоруПо-перше, щоб переключитися на договір необхідно вже бути користувачем мережі понад 6 місяців. Якщо Ви нещодавно підключили Київстар, у такому разі довіра відсутня і доведеться поповнювати власний абонентський рахунок ще шість місяців, щоб потім отримати дозвіл. Після першого звернення, безумовно, ваш номер зберігається і кошти, що залишилися, не знімаються.

Ціна переходу розпочинається від 25 грн. Кошти за трансформацію знімаються миттєво, тому необхідну суму потрібно мати на рахунку. Крім заповнення заявки, не полінуйтеся зайвий раз зателефонувати оператору київстар та з’ясувати, чи можливо перемістити Ваш номер у договір, з урахуванням інших операторів. Тепер будь-який клієнт Київстар здатний переключитися на договір, будучи абонентом Білайн, тому що сьогодні він також належить до цієї фірми. Також точніше визначте список необхідних документів, які можуть знадобитися. Все це дозволить пройти оформлення всього за 1 день і не потрібно приїжджати в сервісний центр кілька разів.

Чи варто переходити на контракт

Наприклад, є хороша можливість використовувати пропозиції в кредит, а також доступний спецзамовлення деталізованого рахунку, плата постійного платежу частками і значний обсяг пакетів трафіку, що додаються, для мережі інтернет, повідомлень і хвилин розмови. Контрактна база надає можливість приєднання тарифів для бізнесу. Варто врахувати, що з передоплатою зробити це неможливо. Нові тарифні проекти відкривають вам такі можливості, як приєднання до умовної АТС, або до інших колективних послуг, що також дуже вигідно.

Київстар є лідером з надання послуг мобільного зв’язку з усіх відомих операторів України. Із цього року значно спростилася процедура переходу на тарифні проекти за контрактом. Якщо раніше для оформлення документів споживач був змушений негайно передати власний паспорт та ІПН, то тепер подання свідоцтв можна перенести. Також зараз приєднати нові проекти можна зовсім у різних точках. Для завершення всієї операції абонент має 30 діб. Крім цього, перехід на нові умови за договором пропонує користувачеві безліч інших переваг:

  • Однотарифний проект лінійки “Київстар 4G” пропонує безмежні можливості використання послуг високошвидкісного інтернету.
  • Тепер Ви можете користуватися послугами в кредит і завжди залишатися на зв’язку, якщо не встигли своєчасно заплатити необхідну суму. При цьому додаткова комісія не стягується. Ознайомитись із пропозицією можливо за номером *466*35.
  • Щоб не перевіряти витрати на дзвінки на різні номери, доступний єдиний рахунок для всіх операторів. З такою послугою абонент ніколи не пропустіть час платежу, оскільки тепер набагато простіше стежити за кількістю грошей на рахунку.
  • Щодня на телефон надходить СМС повідомлення про те, скільки грошей витрачається. Так просто самостійно одночасно відразу видно, який залишок перебуває на рахунку.
  • Всі без винятку нові клієнти набувають особливого виду кредиту, що дорівнює сумі абонплати. Новий проект називається «Відстрочка платежу» та дозволяє використовувати додатки до повної оплати послуг. Нарахування абонплати здійснюється деякими частинами щодня, тобто. Тепер абонент зможе поповнювати баланс не відразу, а поступово, при цьому комплект послуг не змінюється.
  • При першому підключенні видається спеціальна SIM-карта для ноутбука або планшета. Оформіть будь-який з однотарифних проектів “Київстар 4G” прямо зараз і отримайте її абсолютно безкоштовно. Користувачі набувають комплекту на персональне обслуговування, який пропонує бонуси на всі послуги. Наприклад, фахівці відгукуються миттєво на виклики щодо безкоштовної консультації, доступні всілякі знижки та багато іншого.
  • Відкладене контрактне підключення дозволяє скористатися послугою навіть, коли Ви забули документи вдома.

Загалом, на сьогоднішній день тут функціонує понад 420 фірмових магазинів обслуговування, де Українці зможуть приєднати практично будь-який тариф та скористатися послугами міграції в мережі Київстар, а також купити СІМ картку та вирішити для себе багато технічних питань. У новітній лінійці тарифних проектів користувачеві є 6 пропозицій від 75 гривень. Ще однією перевагою, безумовно, вважається найбільш просунута міра захисту особистої інформації, коли номер застосовується для переговорів з-за кордону.